Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hová vehetném fel ezeket a...

Hová vehetném fel ezeket a cuccokat? 18/f

Figyelt kérdés

Szűkített hosszú ujjú fehér ing (mondjuk felhajtott ujjakkal), fekete szűk (térdemnél szaggatott) farmer, fekete vagy piros magas szárú Vans cipő.



Nem túl ünneplős ez? Hova vehetném fel, milyen alkalmakra?



2020. jan. 16. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Jómagam is hasonlóan öltözködök, igaz, én inkább a kék, a szürke és a fehér színekkel variálok. Őszintén megmondom, oda veszed fel, ahova csak szeretnéd.Az emberek értékelni fogják az egyedi stílusod, az meg ne ijesszen el, ha pár "mainstreames fanyalgó" fog valamit rá szólni 19/F
2020. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bárhova. Ez hétköznapi, nem ünneplős. Kiöltözős helyre nem farmer, főleg nem szaggatott való, és nem Vans, ráadásul piros.

Egyáltalán nem ünneplős. Az ing miatt gondoltad? De gondolom, az sem egy öltönying. Inget simán lehet hordani sportosabb megjelenéshez, hétköznap.

Szóval akár suliba, akár ha beültök valahova a haverokkal.

2020. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát a szakadt farmer meg a Vans az tényleg nagyon egyedi, nem ezt hordja minden második tizenéves 🤣

Kérdező, ez hétköznapi öltözet, nálunk csomó srác járt így suliba. Semmiképp sem ünneplős, ahhoz rendes alkalmi cipő és min egy olyan fekete farmer való, ami nem szakadt, koptatott stb.

2020. jan. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor jó lesz suliba, bulikba vagy simán hétvégén ha megyünk valahová haverokkal.


Ősszel megvettem mert mentem egy szülinapi ünnepségre, akkor volt rajtam azóta a szekrényben állt, azért gondoltam hogy jó lenne talán valahová 😄

2020. jan. 16. 11:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A térdnél szakadt farmer alá vegyél fel valamilyen nadrágot, ha lehet, mert a térdizületeket - ha nem védi semmi, - pár év múlva erős izületi fájdalom fogja kísérni. Ez a gyógyszeriparnak jó üzlet. Neked kevésbé lesz az!
2020. jan. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!