Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen lány hogyan tudna...

Egy ilyen lány hogyan tudna kicsit szexisebben öltözködni? 23/l

Figyelt kérdés
Elég visszafogottan, kicsit régiesen öltözködöm, hozzám valahogy ez sokkal közelebb áll, mint a mai modern divat. Általában térdig vagy az alá érő, bővebb fazonú, gyakran virágmintás rakott szoknyákat hordok szép harisnyával és lapos, de elegáns cipővel. A felsőm ált. fehér vagy esetleg mintás ing/blúz csinosabb pulcsival vagy kardigánnal. Ha nadrágot veszek fel, akkor abból is a régiesebb szabású, elegánsabb, nem farmer-anyagúakat részesítem előnyben. Mindezek mellett régóta tervezgetem, hogy azért kellene valamit változtatnom, hogy ne tűnjek túl prűdnek, hogy én is kicsit szexisebben, csábítóbban nézzek ki, viszont az eredeti stílusomat, vagyis ezt a régies, alapvetően visszafogott megjelenést semmiképpen sem szeretném feladni, mert akkor azt érezném, hogy ez nem én vagyok. Tudnátok egy kis tippet adni, hogy hogyan csempészhetnék egy kis szexisséget ebbe a megjelenésbe anélkül, hogy feladnám az eredeti stílusomat? Előre is köszönöm a segítségeteket! :)

2020. jan. 16. 18:05
 1/10 anonim válasza:
0%
Küldj képet ha gondolod F
2020. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Mi van, ha te így is szexi vagy? :) 22/F
2020. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Jol mondja a felettem kommentelo ket korpas bajszu szuzkocka.
2020. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez már alapból csinosabb mint nagyon sok lány öltözködése. Szerintem szoknyákból próbálj picivel rövidebbeket is meg magassarkú cipőket nem túl magas sarokkal.


Harisnyákból nem tudom milyeneket szoktál de mondjuk lehetne szolidabb mintás darabokat felvenned.


Bár most télen gondolom inkább nadrágban jársz de mondjuk térdig erő bőr/műbőr csizma is tud elég csinos lenni. Valami ilyesmi


[link]

2020. jan. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha a rakott szoknya térd alá ér akkor magassarkú és szűkebb/kivágottabb blúz. Ha a blúz zárt akkor rövidebb ceruzaszoknya. Tényleg küldj képet egy outfitedről akár arc nélkül, akár az ágyra kiterítve a ruhákat. (Lány vagyok, nyugi, nem érdekel hogy néz ki a tested ><) Harisnyából szerintem a legszexibb az áttetsző fekete. Télen valóban nincs sok választásod szexin öltözködni, a szűk nadrágok maradnak, lovaglócsizmával.
2020. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Villants bokát🙈😱
2020. jan. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szerintem mindenképp hangsúlyozó ki a derekas, illetve ennél a stílusnál a kiegészítők nagyon számítanak (sapik, kendők, ékszerek). És próbálkozz meg az egyberuhákkal, nagyon szexi és különleges darabokat lehet találni Vintage turikban. 18l


[link]

[link]

[link]

2020. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%

Ismered a mondást?


Szharból nem lehet ostort fonni,de ha mégis sikerülne, csattogtatni úgysem tudnál vele...


F

2020. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is annyi idős vagyok, mint Te. Szerintem attól leszel szexi,magabiztosan, jól érzed magad abban a ruhában, amit viselsz. Ha neked ez a stílusod, és látszik, hogy szereted, akkor nincs ezzel semmi probléma. Mindenki más, nagyon unalmas lenne, ha az összes nő ugyanúgy öltözködne.

Ha változtatni szeretnél, akkor válassz testszínű harisnyát kicsivel rövidebb szoknyával (mondjuk térdig érő), ami nem mintás,csak egyszerű színű. Ha a blúz elállósabb, akkor legyen picit kivágottabb, tegyél hozzá nyakláncot, ékszert.

Nadrágok terén pedig próbálj kicsit szűkebb fazont választani.

Szerintem ezekkel már elég nagy változás következik be.

Remélem, tudtam segíteni!

2020. nov. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Esetleg bluzokban csinosabb,de hasonló színű darabok, a szoknya hossza maradhat is, csak legyen egy oldalt felvágott. :) Vannak nagyon szép fekete harisnyák mintával.

De a legszebb a magabiztosság. :)

2020. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!