Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok ti hol veszitek a...

Csajok ti hol veszitek a nadrágokat, farmerokat?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, járok rendszeresen sportolni, szóval nagy súlyfeleslegem nem igazán van és még se találok olyan nadrágot ami jól állna? Ti hol veszitek őket?

Általában a 34-36-os méret szokott jó lenni.



2020. jan. 16. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én New Yorkerben szoktam jókat találni, pedig mivel régebben a minőségével voltak problémáim (gyorsan kinyúltak, kifakultak), próbálok kevesebbet venni ott. Én 174 centi vagyok, elég sovány, úgyhogy nekem az szokott a baj lenni, hogy a 34-es jó rám derékban, feszül kellően a lábamon, viszont nem fedi a bokámat, mert rövid. Az egyik New Yorkeres nadrágom tökéletes viszont, mert elég hosszú, szerintem a nálam alacsonyabbaknak még fel is kell hajtani az alját. Régebben a Zarában vettem párszot nadrágot, azok minőségben is megfelelőek voltak, bár én negyedévente-félévente veszek új nadrágot, vagy ha a régivel történik valami, szóval annyira nem vagyok otthon ezen a téren. Remélem, azért valamennyit tudtam segíteni.
2020. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én NewYorkerben, C&A-ban és H&M-ben veszem a nadrágaim.

Esetleg nézd meg a Tally-ban a nadrágokat.

2020. jan. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tally, de ott egy mérettel kisebbet kell venni mert nyúlik nagyon.

Amnesia

2020. jan. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!