Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyesmi Casio karórákat...

Az ilyesmi Casio karórákat nagyon ciki hordani?

Figyelt kérdés

[link]


Még senkit sem láttam ilyesmi karórákat hordani, néhány régebbi filmben láttam.

Annyira retro, geek kinézete van nekem, és emiatt nagyon tetszik.


Mit szólnátok, ha egy 21 évesen meglátnátok? Ti felvennétek?


2020. jan. 18. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz?


Manapság SOK fiatalon látom, nagy divat.

2020. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem. 😅

Nekem nagyon bejön, tetszik, de még senkit sem láttam, sem fiatalon, sem idősebben.

2020. jan. 18. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Sokkal inkább ez, mint egy hamisítvány, vagy gagyi divatóra. Ár/értékben teljesen jó.
2020. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta ezek az órák nagyon mennek most is,meg pár éve már.Egyáltalán nem ciki.
2020. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon retró, 80-as évek, 90-es évek legeleje ha jól emlékszem... Fura lenne, én még nem láttam senkin ilyet mostanában. De azért cikinek nem mondanám. Ha az illetőnek tetszik, az a lényeg, hordja nyugodtan.
2020. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek. Egy igényes órakedvelőnek az, mert most divatos a hipsterek körében. Átlag embernek most divatos és ezerszer inkább egy ilyen.mint egy Michel Koors.
2020. jan. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem venném fel mert olyan téren nem tetszik, hogy a stílusomhoz nem passzol. Magamon nem tudom elképzelni, de egyébként nem gáz, sokan hordanak ilyet és a legtöbbön jól is mutat. Meg a Casio még mindig nem gagyi márka.
2022. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!