Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltöznétek télen, ha a...

Hogy öltöznétek télen, ha a nap során kellene nagyon hideg és nagyon meleg helyen is lennetek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy öltözhetnék fel, hogy ne fagyjak meg télen mikor munkába megyek-jövök.

Ha csak "sima" öltözéket veszek, akkor teljesen áthűlök gyaloglás közben.

Ha viszont veszek plusz aláöltözetet, akkor a buszon rendesen rosszul leszek & nagyon megizzadok, és utána csak még jobban fázok miután leszálltam.

("Sima öltözet" = bélelt bakancs, farmernadrág, póló + pulcsi, sál, bélelt télikabát)


Már teljesen rosszul vagyok a gondolattól, hogy ki kell mennem a szabad ég alá, mert az egyenlő a fagyoskodással számomra.


Mit vegyek fel, hogy ne fázzak át minden nap többször?


2020. jan. 20. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én bitang vastag kabátot hordok vékony pulóverrel. A sálat, sapkát, kesztyűt beleteszem a kabátba és leveszem, ha meleg helyen vagyok. Persze a láb lerohadását a bakancsban ez nem küszöböli ki, de elvagyok így.
2020. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell aláöltöző kint, pedig fázós vagyok. Mennyit kell kint lenned?

Felül öltözz rétegesen, azt bent le tudod venni. Húzhatsz hosszú ujjú pólót és arra pulcsi. Bent leveszel a pulcsit.

De ha nadrág alá kell aláöltöző, azt is le tudod venni bent. Ha nincs öltöző, akkor a mosdóban.

2020. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Félreérthető lehettem: munkában tudok öltözni/vetkőzni, de a buszon nem.
2020. jan. 20. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is probléma, mert alapból nagyon-nagyon fázós vagyok, viszont a vonaton ezerrel megy a fűtés. Nekem kell harisnya a nadrág alá, meg vagy három póló, két pulóver, stb., de akkor meg a vonaton megsülök. Viszont én inkább választom ezt, mint a fázást. :(
2020. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3: buszon leveszed a sálat, sapkát. A kabátodat kigombolod/kicipzárazod. Ha távolsági busz és ülsz, akkor le is veheted.
2020. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, idáig jutok, hogy ki tudom gombolni a kabátom. Így értendő, amit fent írtam.
2020. jan. 20. 12:38
 7/7 anonim ***** válasza:

ha olyan helyen dolgozol, ahol belefér az elegnásabb casual viselet, akkor felülre alsópóló, ing, mellény, zakó, kabát, sál.

Maximálisan réteges. Hiába, a régiek nem voltak hülyék, amikor kitalálták a háromrészes öltönyt, nagyon is praktikus ilyen szempontból, csak a mai férfiak hiszik azt, hogy a póló a legnagyobb találmány.

2020. jan. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!