Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasiként mit vegyek fel...

Pasiként mit vegyek fel cipőhöz nyáron? Boka vagy titok zoknit? Pasik, lányok vélemény? 28/F

Figyelt kérdés

2020. jan. 24. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

6-os, amiket belinkeltél, mindkettő egy katasztrófa. Az első még csak nem is zokni, hanem valami 6 éves kislány kinőtt balerina cipője egy férfi lábán. Ez férfias, ez az izé ??? Egyszerűen borzasztó, semmi köze a zoknihoz, és még csak azt sem akadályozza meg, hogy a cipő közvetlen a bőrhöz érjen.

És ki mondta, hogy térd alá fel kell húzni? Kb 5-6 centit kilátszik, az tökéletes, de a zokni az legyen már zokni. Miért jó az, ha egy férfi optikailag vékonyítja az alsó lábszárát, meg ha villogtatja a csontos bokáját?

2020. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Most van olyan cipő, ami zokni nélkül néz ki jól, viszont cipőt úgy hordani... nem a legjobb, maradjunk annyiban. Azért van a titokzokni. A balerinaszerű változat mondjuk lehet nem néz ki a legjobban, ha az ember lehúzza a cipőjét, de mindig jobbnak gondolom, mint nélküle. Megoldás: zoknit is beleteszi a cipőbe. Vagy tudja az ember, hogy nem kell lehúzni, akkor pedig oly mind1.

A bokazoknival pedig nem tudom mi a probléma. Kissé látszik ki. Ha valakit annyira zavar a másik bokája, akkor orvosi eset.

Nekem alig van hosszúszárú zoknim. Ha ki kell öltözni, akkor szoktam hosszú feketét felvenni, azon kívül max akkor, hogy ha hidegben nagyon hosszú ideig kell a szabadban lennem. 23f

2020. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miert kene levenni a cipővel egyutt a titokzoknit ha az van rajtad...szerintem hülyeség,ferfi balerina zoknikat is gyártanak mar evek ota
2020. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Megoldásként írtam, ha valakit zavar. Nyilván nem kell, pusztán lehetőség, ha attól tart valaki, hogy mások megszolják. De mindig jobb azt viselni, mit semmit. Én nem tartom cikinek, de látod egyeseknek ilyeneken múlik, hogy valaki meleg vagy sem...
2020. jan. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!