Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen üzletben kaphatok női...

Milyen üzletben kaphatok női vállban L-es, de törzsben M-es pólókat? Vagy próba szerencse alapon keressem őket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a nagy problémám van, hogy alapból M-es méretű vagyok, de magasságomból, alkatomból adódóan a vállaim miatt inkább az L-es pólók lennének kényelmesek.


Csak ami L-es, vagyis vállban jó, az általában a testem többi részétől eláll, kövérít, slamposít, teljesen elveszti a derekam a hangsúlyát.


Ami pedig M-es, tehát szépen kiad mindent ami kell, az teljesen ráfeszül a vállamra, hónaljamra, beleizzadok és kövéríti a felkarom, mert felugrik a kis ujja.


Mit tudtok ajánlani? Valami fazon? Akár online üzletek is jöhetnek, ahol mérettáblázatban ellenőrizni tudom magam.


Néha-néha találok egy bőujjas pólót, de nem mindig tetszik a mintája, és nincs miből válogatnom, mivel 100 pólóból 1 ilyen...


2020. jan. 25. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert vagy 10 éve nagyon bevarrják a pólók, pulcsik, sőt a kabátok ujját, ami csak a csapott vállú alkatúaknak jó. Mindenki más hozzád hasonlóan szenved.

Mostanában már lehet kapni ejtett vállú pólókat, én már csak ilyeneket veszek. Pulcsit pedig raglán ujjút keress.

2020. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!