Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért próbálják egyesek még...

Miért próbálják egyesek még mindig azt magyarázni, hogy napjaink nagy zokni és sneaker divatjának semmi köze a lábfétishez?

Figyelt kérdés
Nyilvánvaló! Azért rikító színesek, mintásak, illetve azért látszanak ki, vannak szándékosan közszemlére téve, hogy megragadják a figyelmet! Drága látványos cipők, ún. "sneakerek" (természetesen a megfelelő kirívó zoknival matchelve) szintén! Az pedig, hogy erre komplett divat és iparág tud épülni, azt bizonyítja: az emberek rendszeresen lesik a másik lábát, illetve, hogy mit visel rajta.
2020. jan. 31. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Sose szoktam mások lábát figyelni. Az arc, a tekintet, az összhatás, a természetes, szemérmes nőiesség, vagy a férfias kiállás az, ami megfog valakiben. DE még ennek sincs semmi köze önmagában fétisekhez meg szexualitáshoz!


Soha nem nézegetem senkinek sem a lábát, sem a khm.. nemi jellegeit...


Nem a szex vezérli az életemet és a gondolataimat, nem vagyok állat, hogy ösztönlényként viselkedjek


És a divathóbortokat se tudom értékelni, hanem a hagyományos visszafogott, állandó stilust tartom nagyra, de ha valakin látványos cipőt látnék kirivó zoknival, maximum azt gondolnám magamban, megint egy ripacskodó hülyegyerek...


30F

2020. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem a lábfétis miatt van.

Ez is egy ruhadarab.

2020. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert nem feltétlenül van. Nekem pl elég erőteljesen lábfétisem van, viszont ez a manapság divatos rikító színű, mintás lábszárig felhúzott zokni vislet engem kifejezetten taszít. Kisfiúknál, kislányoknál még elmegy(viszont ez esetben tuti nem lábfétisről van szó), de idősebbeken szerintem nagyon idétlen vislet.

Persze, lehet h van olyan akinek ez izgató látvány, de én személy szerint úgy vagyok ezzel, h az ilyen zoknik, pont azt rontják el egy női lábon, ami miatt oda vagyok értük...

33/f

2020. febr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!