Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a mostani felkapot...

Szerintetek a mostani felkapott zokni divatnak mennyi köze van a lábfétishez?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy jelenleg a zoknik minden eddiginél nagyobb figyelmet kapnak a divat és az öltözködés téren, főként a fiatalok, tinik körében.

Nemrég még az volt a "menő" , hogy titokzoknit viselnek és felhajtják a nadrágot, hogy látszódjon a bokájuk és mintha nem is lenne rajtuk zokni.

Mostanában viszont a hosszú szárú zoknik jól látható visetele jött divatba, szintén felhajtott szárú nadrággal vagy nyáron rövidnadrágnál a lábszár feléig felhúzva. Gondolok főként a sportzoknikra és a mindenféle mintás, főleg h&m-esekre.

Vajon ennek a kiemelésnek és a kialakult zoknidivatnak mennyi köze lehet a lábfétishez? Mert úgy gondolom, hogy csak azért alakulhatott ez ki, mert az emberek vagy fiatalok általánosságban megfigyelik a másik lábát.


2019. nov. 27. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
semmi
2019. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Semmi köze sincs hozzà..
2019. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Semmi köze hozzá, legfeljebb annyi az összefüggés, hogy a lábfétisesek erre is rácuppannak.
2019. dec. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem te vagy lábfétises. Én nem is figyelem,ki milyen zoknit visel.
2019. dec. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!