Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre (lagzira) melyik...

Esküvőre (lagzira) melyik ruhát vegyem fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Egy esküvőre megyek, és gondoltam, kikérem a véleményeteket. Az alakomról azt kell tudni, hogy alacsony vagyok (156 cm) és vékony (42 kg), 75-ös cicikkel.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Köszi, hogy segítetek.


2020. febr. 1. 16:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Fúj, te parasztlagziba mész? Ízléstelenek ezek a ruhák.
2020. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%

Első: Ez iszonyat közönséges egy esküvőre, pláne ha a templomba is hivatalos vagy. De ha nem, akkor is az.

Második: egy fokkal jobb, de ez a latex hatás sztem szörnyű, és rövid is, könnyen villanthatsz

Harmadik: na ez helyes! Elegáns, ünnepi, a háta és a hossza miatt épp annyira szexi, amennyire kell. A blézerrel is nagyon csini, ha hidegebb lesz

Negyedik: megint egy sejhajtakaró, aminek se háta, se mellrésze jóformán. A hossz nem praktikus és esküvőre sztem gáz is. Ráadásul piros, ami elméletileg nem illendő.

Ötödik: megint kb az öv hosszúság a gond. Tényleg ezekben akarod ropni a táncot egész este? Nem kell bokáig érnie, de legalább 5 centivel lehetne hosszabb.

Hatodik: talán ez tűnik a legkényelmesebbnek. Személy szerint nem jön be maga a kinézet, de nincs benne semmi illetlen, ha neked tetszik, vedd fel nyugodtan

Hetedik: közönséges latex hatás, és ronda is


Én a harmadikat választanám, utána 6, 5. már csak ha nincs más. A többi nekem nagyon nem esküvőre való, max egy vad buliba. Bocs, ha bunkónak tűntem.

2020. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
1.3.vagy 7.
2020. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül egyedül a 6-os jöhet szóba, mivel esküvőre feketében, pirosban és fehérben nem megyünk.

Amúgy a legtöbb végtelenül közönséges.

A 6-os se jó bármilyen lagziba.

2020. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Ezek közül egyik sem való esküvőre!

Feketében, fehérben és pirosban nem illik menni! De túl kihívó, flitteres, csillogós, bőrhatású ruhában sem.

Ráadásul nekem alapból sem tetszik egyik sem!!

2020. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Abból a pirosas bordósból van halvány rózsaszín. Az már inkább esküvőre való!
2020. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%

A pirosasból, de rózsaszínben, amiből a melle, a háta meg kis híján a segge van csak ki?

Mondjuk talán annyiból jobb lehet, hogy a kérdező alacsony, a ruhamodell meg magas, szóval talán rajta nem lenne ennyire rövid. De ha igen, az nagyon ciki egy esküvőn. Alapszabály, hogy vagy dekoltázst vagy lábat hangsúlyozunk, de nem a kettőt egyszerre.

2020. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Némelyiket nem teljesen értem, mert amire azt írtátok, hogy jó a hossza, az ugyanolyan hosszú, mint az, amire azt írtátok, hogy rövid. Az a bordó szerintem egyáltalán nem túlságosan kihívó egy lagzira. A templomban nyilván nem abban lennék.
2020. febr. 1. 18:11
 9/22 anonim ***** válasza:
Egyik sem oda való
2020. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Lol minek kérdezel akkor? Vedd fel azt a szép pirosat. Nem mi fogjuk hirdetni magunkról, hogy még más esküvőjére sem tudunk olyan ruhát felvenni, ami nem magamutogató.

A hosszra én speciel “panaszkodtam”. Ja igen, annál nem, ami más miatt már alapból oltári közönséges meg annál a kettőnél sem, ami legalább kinéz valahogy, és nem a rögtön felcsúszós kategória ránézésre (3,6).

A feketével amúgy sztem nem lenne baj, sok esküvőn láttam már fekete ruhás nőket, senkinek nem volt problémája. Talán még a piros is elmegy, DE ezek a mell-segg-hátvillantós szereléseid nagyon gázosak színtől függetlenül, pláne azok, amik még latexosnak is néznek ki.

2020. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!