Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre (lagzira) melyik...

Esküvőre (lagzira) melyik ruhát vegyem fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Egy esküvőre megyek, és gondoltam, kikérem a véleményeteket. Az alakomról azt kell tudni, hogy alacsony vagyok (156 cm) és vékony (42 kg), 75-ös cicikkel.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Köszi, hogy segítetek.


2020. febr. 1. 16:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Feketét, fehéret, pirosat nem veszünk fel esküvőre. Így kizárásos alapon marad az arany, de nekem túl giccses olcsó hatást kelt. Szerintem ezt gondold át újra, annyi jó szín van, zöld, lila, királykék, halvány rózsaszín.


Pl:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Illetve itt nézz szét:


[link]


Amiket te linkeltél az partiruha és nem koktélruha. A koktélruha esküvőre, rendezvényekre van, a partiruha meg partizni.

2020. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A harmadikat vagy a pirosat :)
2020. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%

Minden esküvős kérdés ugyanaz. Sziasztok, ez a "csináljon már fel valaki" ruha illik szerintetek esküvőre?"


Válasz:

"Nem!"


Reakció:

"Hátdemiazhogynemértitektiezt%=/+=(/!+!!!"

2020. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
21%

„Feketében, fehérben és pirosban nem illik menni!”


Ez egy idejétmúlt baromság. Én is és barátnőm is talpig feketében voltunk. A menyasszonyt természetesen megkérdeztük előtte, hogy ez így rendben lesz-e, de még meg is lepődött, hogy miért ne lenne?:D

Fényévekkel esztétikusabban festettem slim-fit fekete ingben, fekete farmerrel és slim nyakkendővel, mint egyesek a könyököt verdeső rövid ujjú, ámde fehér ingben...

2020. febr. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%

14: ha a menyasszony meg a vőlegény azt mondja oké, akkor oké.


De feketében temetésre megyünk, nem esküvőre.


Mondom ezt rendezvényszervezőként, szóval szerintem kicsit több esküvőt jártam meg, mint te. És baromi csúnyán szoktak nézni, és megjegyzéseket tenni, azokra akik feketében, pirosban, vagy fehérben mennek, mert egyszerűen nem illik, ennyi.


Ez nem idejét múlt, mindenhol van egy általános dress code amit az emberek vagy betartanak vagy nem. De azért jó lenne, ha be tartanák az emberek, mert ha csak a menyasszony és a vőlegény nem adta áldását a fekete partiruhára, akkor baromi kellemetlenül fogják magukat érezni a hallottasházba illő vendégek láttán.

2020. febr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
32%

14! Ez nem idejét múlt baromság! Így van és kész! Azért mert te voltál egy esküvőn, ahol megengedték, az még nem jelenti azt, hogy mindenhol így van! Egyszerűen nem illik! Az más, hogyha az ifjú párt megkérdezik és azt mondják oké!

Olyan esküvőn is voltam, ahol a fehér ruha volt a dress code. Mindenki fehérben volt. De egy normál esküvőre nem megyünk fehérben, feketében és pirosban! Ennyi!

2020. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%

A fehér egyértelmű, miért tabu, de a fekete és a piros szerintem sem egy halálos bűn. Mindezt nem saját magam találtam ki, hanem a szintén esküvőszervező rokon. Az ifjú párral illik egyeztetni, az igaz, de ő még sose látott egy-két mindenbe belekötős öregasszonyon kívül mást megbotránkozni egy fekete ruhán. Na persze azok a nők normálisat választottak, nem ilyen övnek valót, mint a kérdezőé meg látszott az is, hogy ünnepi, egy temetésre égő lett volna.

A kérdező szerkóinál sztem a szín még az enyhèbbik probléma a szabás mellett...

2020. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyiket se. Vedd fel szalagavató utáni afterre, de esküvőre ne ilyenbe menj, akármekkora is a cicid, mert a 75-tel csak a mell alatti körméretedet írtad le...
2020. febr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
42 kilósan nem hiszem, hogy bögyös lenne, de én ilyet a B kosaras melleimre sem vennék fel egy esküvőre. Mindenhogy közönséges.
2020. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen erről az oldalról akarsz vásárolni, linkelek igényes, hasonló árkategóriás darabokat


[link]


[link] (kék, nem piros)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Csak találsz ennyi ruha közül valamit ami tetszik....

2020. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!