Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek szép ez a ruha...

Szerintetek szép ez a ruha esküvőre?

Figyelt kérdés

[link]


Mindenórás (kB 35-36 hetes) terhes leszek az esküvőn. Vendégként. Szerintetek bele fog férni a hasam, vagy csúnyán el fog állni? Jó ez esküvőre?


2020. febr. 3. 21:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

De jó! Honnan rendelnéd? Nekem is kell :D


A rózsaszínt ne. Igazából tökmindegy, mindegyik szép. Amelyik szín leginkabb passzol hozzád.

2020. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Wishről fogom rendelni.


(tudom rengetegen nem szeretik ezt az oldalt, de én szeretem, mert eddig mindig azt kaptam amit vártam, ha meg nem volt jó az anyaga, vagy a mérete, akkor visszakértem az árát. Most is úgy tervezem megrendelni, hogy áprilisra itt legyen, és ha nem jó, tudjak máshol venni másikat)

2020. febr. 6. 15:34
 13/18 anonim ***** válasza:
Ohh de kár, de köszi. Nekem muszaj próbálni, így jobb személyesen venni. De tenyleg tetszik mindegyik. Melyik színt valasztod végül?
2020. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Vagy a szürkét, vagy a kéket. Még nem döntöttem el. De a szürke felé hajlok, az kicsit elegánsabb, míg a kék inkább szexybb, bohémabb. A kék tényleg kicsit túl feltünő, nagy hassal meg pláne. Nem akarom, hogy mindenki rám fókuszáljon, inkább szeretnék elveszni a tömegbe.


(egyébként ennél a ruhánál vannak cm adatok is, ha gondolod küldök róla linket, nekem eddig mindig jó volt a méret ahol voltak cm adatok. )

2020. febr. 6. 19:57
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a szurke gyonyoru.:) Olyan kiralynos
2020. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Igazad van, tényleg szuper lesz a szürke. Javasoltam volna azt, de ugye nem mindenkinek áll jól minden szín. Én is azt vennem meg amugy.

Köszi nem kell link, az én melleim hatalmasak(G-H kosar), ezért nem rendelek még cm után sem. De aranyos vagy. Jo bulizast.

2020. febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Laylah ***** válasza:
Nekem is a szürke tetszik a legjobban az alkalmat is figyelembe véve, de egy kérdésem lenne. Mivel nagy lesz a hasad, az ugye feljebb fogja húzni a ruha elejét pár centivel, így alul nem egyenes vonalban fog végződni a ruha hossza, azzal számoltál?
2020. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Igen tudom, de ezzel most sokat nem lehet csinálni. Akármilyen ruhát veszek fel, mindegyiket fel fogja húzni elől. Ilyen ha terhesen mész esküvőre 😁 szerintem el fogják nézni nekem ezt a kis divat bakit

😁


Meg igazából attól is függ hogy mennyire lenge a has részénél a ruha. Mivel csípőre azt írták, hogy free, ezért szerintem nem fog feszülni és nem fogja feldobni az anyagot.

2020. febr. 8. 06:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!