Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ódivatú lennék, mert szerintem...

Ódivatú lennék, mert szerintem 40 év fölött nem való egy nőnek spagettipántos felső és térd fölé érő szoknya?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, én most se hordok ilyeneket, de azt mondom egy spagettipántos top és miniszoknya a fiatalokon még elmegy. De egy bizonyos kor felett már nem való. Anyukám kérdezte, hogy szerintem fölhúzhatja még ezt a felsőjét? Mondtam neki, Anyukám, szerintem 40 év fölött már nem való ilyen toppot fölvenni, de úgy öltözködsz ahogy te jól érzed magad... Párom is ott volt, és mondta hogy szerinte ez hülyeség. Otthon is beszéltünk róla, és azt mondta ez nagyon ódivatú felfogás, mert persze majd 40 év fölött otthonkát meg hajhálót vegyen föl. De én nem ezt mondtam, egy ujjatlan blúzzal és térdig érő szoknyával nincs semmi baj, de a spagettipánt nem 40+ korosztálynak való. Csak én vagyok így ezzel? Tényleg maradi gondolkodásom lenne? Ti mit gondoltok?
2020. febr. 5. 18:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekes vagy... meg főleg ódivatú.
2020. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nehogy már ne vehessen fel spagetti pántos ruhát és rövid szoknyát! :D

Ezt most tényleg komolyan gondoltad???

2020. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem jól gondolkodsz.
2020. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Aki csinos, nyugodtan felveheti bármikor.
2020. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, főnökasszony 50 év körüli és mégis bármi jól áll rajta. Ha szép nő anyukád, akkor 40 évesen is nyugodtan felveheti.
2020. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
21%

Hát ez attól függ, bár a 40 az még nem idős annyira azért, 50-től mondanám, ha nagyon általánosítani akarnék..


De ahogy írták, van 40-es akin jól áll, de hát 25 évesen sem minden nézegetném ugye... :D

28N

2020. febr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
90%

Én nem értem miért foglalkozol 23 éves lány létedre ezzel? Tényleg nem értem és ezzel nem akarlak megbántani. Talán azért magas ez nekem, mert én már régóta nem vagyok azon a szinten, amikor azt nézem, hogy kin milyen ruha van.


Csak egy jó tanács, próbálj meg ne ennyire felszínes lenni. Az embert nézd és ne azt, hogy milyen ruhát hord!

2020. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ kiről van szó, én pl nem vennék fel mert olyan lábaim vannak, de ő simán felvehetne ha élne [link]


(sajnos azóta meghalt)

2020. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hat sztem ne korlatozd hogyan oltozkodim
2020. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem ez alakfüggő, nem korfüggő.
2020. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!