Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 17. én lesz az esküvőnk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17. én lesz az esküvőnk! Templomi is lesz! Nem tiszta fehér a ruhám! A szoknya bordos a felső fehér és van hozzá egy kiskabát! Mennyire baj ez a templomi esküvőt nézve?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

egyáltalán nem baj, a divat a templomokba is beszivárog. :)

nagyon szép lehet a ruhád!

2009. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
nembaj! én voltam esküvőn ahol sötétkék volt a menyasszony ruhája:)
2009. okt. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Olyan színűben házasodsz, amilyen színűben akarsz, nincsenek megkötések. Egy barátnőm pl. barackszínű ruhát csináltatott magának, mert úgy gondolta, hogy ha már kiad egy csomó pénzt, akkor olyan ruhája legyen, amit más alkalomra is fel tud venni. Így aztán lett egy szép estélyije.
2009. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Az egyik ismerősöm azt mondta csak egyszínű ruhában lehet belépni a templomba a menyasszonynak!HMMM,remélem nem igy van!:)
2009. okt. 1. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
kérdezd meg a papot:DD
2009. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért szoktak fehérben esküdni mert az ártatlanság szine.A közhiedelem szerint minden ara szűz az esküvője napján.
2009. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerosod badarsagokat beszel, kepzeld mi lett lenne a nok negyedevel,akik hasonlo osszeallitasu ruhakban eskusznek! Biztos,h semmi baj nincs a ruhaddal es nem kockaztatja a templomi eskuvi lehetoseget!
2009. okt. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

3 éve nekem kétrészes ruhám volt. Az alja arany, a fölső ekrü és arany boleró hozzá. Bár, mivel meleg volt még szeptemberben, igy azt nem vettem fel. És senki nem szóllt meg.

Nyugodj meg, szép leszel és nem kötelező az egyszinű ruha. Sok boldogságot!

2009. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!