Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ódivatú lennék, mert szerintem...

Ódivatú lennék, mert szerintem 40 év fölött nem való egy nőnek spagettipántos felső és térd fölé érő szoknya?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, én most se hordok ilyeneket, de azt mondom egy spagettipántos top és miniszoknya a fiatalokon még elmegy. De egy bizonyos kor felett már nem való. Anyukám kérdezte, hogy szerintem fölhúzhatja még ezt a felsőjét? Mondtam neki, Anyukám, szerintem 40 év fölött már nem való ilyen toppot fölvenni, de úgy öltözködsz ahogy te jól érzed magad... Párom is ott volt, és mondta hogy szerinte ez hülyeség. Otthon is beszéltünk róla, és azt mondta ez nagyon ódivatú felfogás, mert persze majd 40 év fölött otthonkát meg hajhálót vegyen föl. De én nem ezt mondtam, egy ujjatlan blúzzal és térdig érő szoknyával nincs semmi baj, de a spagettipánt nem 40+ korosztálynak való. Csak én vagyok így ezzel? Tényleg maradi gondolkodásom lenne? Ti mit gondoltok?
2020. febr. 5. 18:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

#10: PONTOSAN! :)


Egyébként még a szigorú hivatali etikettben is megengedett a térd fölött egy tenyérnyivel érő szoknya!


És igen! Akár egy 50-60 éves nő is felvehet csinos ceruzaszoknyát, ha jó alakja, és jó lába van. :)

A spagettipántos csak úgy "magában" pl. nyaralóhelyen simán elmegy - munkahelyre inkább blézer-kardigán alá - simán!

2020. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%
36 vagyok és miniszoknyát hordok szegecses övekkel, nem tervezem változtatni csajk mert betöltöm majd a negyvenet. Te nyugodtan hordj majd garbót meg otthonkát, ha ennyi idős leszel.
2020. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%

Gyerekes vagy hogy azt gondolod hogy egy 40-es nő öreg.

Majd rájössz ha sikerült felnőni hogy a 40 még nagyon is fiatal és azt vesz fel amit csak akar.

31N

2020. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaaj...

Anyósom mondta, hogy 30 fölött már nem vehetek fel: rövidnadrágot, rövid szoknyát, tornacipőt farmerrel, ujjatlant, 2-nél több ékszert, nyáron papucsot, szűk farmert, színes farmert, farmerdzsekit, szűkített blúzt, élénk színeket, és a hajam is vágassam le.

Szerinte jobb egy kis harisnya-térdig érő szoknya, tunika, körömcipő, blézer, kis tupíros, tépett haj.

Azt hittem, csak az ötven felettiek ilyen begyepesedettek, de ezek szerint nem.

2020. febr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%

Ódivatú vagy, ja. Lehet, hogy anyukád 40 felett csinosabb, mint te 23 évesen? Féltékeny vagy?

Egyébként szerintem is inkább alaktól függ ez, nem kortól.

2020. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem szimplán ódivatú vagy, hanem karótnyelt. Mindenki úgy öltözködik, ahogy akar, nem extremitás ez.
2020. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%
Igazából én még alaktól sem tenném függővé. Nyilván nekem is vannak huszonéves barátnőim, akik magyar öregasszonyosan folyamat sutyorognak, hogy "hú, nézd azt a nőt, hogy áll rajta ez meg az", én meg annyira leszarom. Kilóg a bele, kilóg, nekem nem lesz rosszabb.
2020. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
"Én nem értem miért foglalkozol 23 éves lány létedre ezzel? " Azért mert ezt a kérdést nem lány tette fel, hanem FÉRFI, hogy kicsit provokálja a nőket. Már volt hasonló kérdése...
2020. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
vegye fel anyukad ha tetszik neki ma mar sokretu a divat
2020. febr. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem 18-20 fölött nem igazán "való" ilyeneket hordani. :D

Soha nem fogom megérteni, hogy néhány ember fejében miért csak a miniszoknya és az otthonka létezik, mintha nem lenne közte semmi.

2020. febr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!