Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az Orr piercing-nek milyen...

Az Orr piercing-nek milyen "káros" hatásai vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd orr piercinget csak mindenki inkább lebeszél róla,leginkább a baktériumok miatt...
2010. júl. 23. 07:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
12:44 ->és mennyibe kerül am megcsináltatni?meg nagyon fáj?
2010. júl. 23. 12:49
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem is rögtön az orrfújásos problematika jutott eszembe.

Nekem a nyelvemben van, ajakban gondolkodtam, de végülis a nyelv mellett döntöttem, mert ezt a legkönnyebb elrejteni. :)

A westendbe csináltattam, elmondták hogy kell ápolni, követtem az utasításokat, és nem gyulladt be, meg semmi hasonló. Orvosi acél, vagy szilikon a tuti, orromba sosem tetetnék, mert sztem hülyén néz ki, meg problémás is. Tudod még ha nem is középen van mindenkinek szegény bikák jutnak eszébe. :D

Az ajak piercing a legízlésesebb szerintem.

Ha egy picit is bizonytalan vagy benne, ahogy látom, te nem is picit, akkor szerintem ne csináltasd meg. Fölösleges pénzkidobás, én mániákusan vágytam rá, mint a tetoválásomra is és nem érdekelt, h UTÁNA mi lesz, csak legyen meg... Ez egy ilyen őrült dolog. Amúgy nagyon kicsi luk marad utána szóval együtt lehet élni vele, mmint a helyével, ha kiveszed akkor is.

2010. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
hát ajakhoz azért nem szeretném mert nemsokára fel lesz rakva az állandó fogszabályzóm és elég az nekem ..az orr meg vhogy mindig is tetszett, nekem meg az az egyetlen amit megcsináltatnék:)és hát igen bizonytalan vagyok mert írtak jót és rosszat is és nehéz eldönteni így.. de szeretném megcsináltatni ha nem is mostanában de a későbbiekben..
2010. júl. 23. 13:00
 14/20 anonim ***** válasza:
Ez a helyes hozzáállás. Ha hónapok múlva is ugyanúgy vágysz rá, akkor HAJRÁ! :) Amúgy 5-10 ezer Ft között mozog.
2010. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

szia

nekem 5500ért lőtték 2 éve...nemtom, mennyit változhattak az árak

nem fájt, simán visszanőhet, szóval ezektől ne félj

amúgy én pl teljesen spontán döntöttem el, hogy csináltatok...elindultam színes kontaktlencséért az optikushoz, de túl drágának találtam, és a rá szánt pénzből egy órán belül már orrpiercingem volt:)

nagyon szerettem is, csak nem sokkal később jött rám az influenza, a sok orrfújástól begyulladt szegény, és inkább kivettem:S

de ha nem birizgálod folyton, és az elején rendesen kened fertőtlenítővel, akkor nem lesz gáz:)

2010. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

12:44es vagyok


én vajdasági vagyok :P

nekem 1000 din-ért csinálták :P

2010. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Na igen a nátha..az elég sűrűn megtalál:Sigen azt mér írták többen is h fertőtleníteni kell azzal nem is lenne gond csak az orrfújásban nem tudom mennyire gátolna:Dlehet nekem is hirtelen döntés lesz mert vmiért anyum hallani se akar erről..esetleg vmi meggyőző érv?:Dköszi a kommenteket amúgy így többet tudtam meg erről=)
2010. júl. 23. 20:16
 18/20 anonim ***** válasza:

hát pl hha nem tudod elviselni, akkor kiveszed és annyi... (bár akk pénzkidobás... :S)

mert a lyuk az nem fog látszódni :P

2010. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
persze bármikor kitudnám venni,de nem biztos h pénzkidobás lenne az
2010. júl. 23. 21:31
 20/20 A kérdező kommentje:
Na kész a piercing:)és nekem is nagyon tetszik.
2010. aug. 3. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!