Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pizsi pólóban, nadrágban,...

Pizsi pólóban, nadrágban, melltartó nélkül mennyire ciki mászkálni kollégiumban vagy olyan helyen, ahol maximum 5 ember fordul meg, abból 3 fiú?

Figyelt kérdés

Nagy melyekről van szó, 95-100as melltartót hord. Mit gondoltok?


Ha esetleg nagymellű lány is olvassa ezt a kérdést, te szoktál így járkálni?


Válaszokat előre is köszönöm!



2020. febr. 6. 20:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

Hat en a kerdesbol nem jottem ra h nagymellu, csak azt h kover vagy extem széles hátú. :D

Ugyanis a szám nem a mell nagyságát mutatja, hanem az ember "nagyságát". Szóval lehet kicsi melle. Ha vastag anyagú a póló es nem latszik át a bimbó akkor nem gond. Vagyis akkor sem gond ha átlátszó csak cseppet ciki :D

2020. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, pont ezt akartam írni, köszi, hogy megtetted helyettem. :D
2020. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
Mégis le vagyok pontozva. Pedig csak kövér a csaj... Lehet nagy a melle is. De a kérdésből nem derült ki.
2020. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#11, #13 - persze hogy lepontoztalak. Ha valaki rendes, értelmes véleményt ír, és más véleményt támogat mint én, és ha nem tudok zöld pacsit anni, akkor inkább nem adok semmit. Tehát nem lehet azt mondani, hogy azért pontoztalak le, mert nem az a véleményem ami a tiéd!


Azért pontoztalak le, mert te akkora hülyeséget írtál, hogy azt hittem, eldobom az agyam.


Én már sok karcsú lányt láttam nagy mellekkel. És tegyük fel, ha a lány túlsúlyos is esetleg, ha le is fogy, a melle akkor sem fog lemenni, ha ilyenek a génjei. Tehát ne ítélkezz, hogy kövér-e vagy sem, hogyan lehetnek nagy mellei, stb. Fogalmad sincs a mell méretekről... 😉

2020. febr. 7. 16:44
 15/21 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező buta vagy. A 95-100 a hátának a szélességét mutatja, szóval vagy bazi széles a csaj háta, vagy egyszerűen csak kövér.

Pls, inkább nézz utána a kosárméreteknek.

2020. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%

Jesszus, és tovább írja a butaságokat a kérdező...

Megerősítem az előttem szólókat: a szám a hátszélességet jelenti, nem a kosárméretet, ergo lehet, hogy nincs nagy melle. Másrészt abban is tévedsz, hogy ha valaki lefogy, annak ugyanakkora marad a melle, mert “ilyenek a génjei”. Ezt nőként írom, én is voltam már - egészséges határokon belül - jobban meghízva/lefogyva, és több kosármérettel nagyobb/kisebb lett a mellem is.

2020. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: hogy a kérdésre is válaszoljak, ha bő pólót hord, akkor nem gàz. Istenem, egy kollègiumról beszélünk, nem arról, hogy utcára megy ki lobogó mellekkel... otthon szerintem nincs az a mazochista lány, aki melltartóban flangál, miért ne lehetne otthonos a koliban?
2020. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
33%
Na ki a buta? Dragam, kover vagyok.100as a meretem. A mellméretem pedig H-s kosar. Ez akkor is megvolt mikor veknyabb voltam, mondjuk 85-90es🤣🤣 Szoval kettőnk közül te vagy a buta mar bocsi. Kis takonypoc. Menj el egy rendes fehérnemu uzletbe, ahol megmutatjak h milyen meretu kell neked. Mert ezekszerint meg jo meretet sem hordasz, mert lovesed sincs rola. Vekony voltam nagy mellekkel, most dagi vagyok nagy mellekkel. Egyedul a körméret változott nem a kosár. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Ne egesd mar sajat magad pls.
2020. febr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
75%

Mellesleg leirtam mellé h vastag poloval nem gaz. De az mar nem jutott el az agyadig, csak az h lekovereznek, meg h lehet h kicsi a melled.🤦‍♀️

Szoval javaslom h állj ra a merlegre, vagy nezz bele a tükörbe. Aztan menj el rendes fehérnemű szakuzletbe. Nezz utana a neten a melltartomeretnek. Gyakorold az értő olvasast, mert sok gondod lesz még az eletben. Plusz ne igy akarj pasit felszedni h melltarto nelkul rohangalsz. Hogy miert gondolom ezt? Az elején meg nem gondoltam, de amilyen buta, öntelt liba vagy...

2020. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha már tudtam, h nem megyek sehova, akkor levettem a kényelmetlen ruhadarabokat többek közt a melltartót is. Volt néhány viseltes, kinyúlt, viszont nagyon kényelmes hosszított felsőm, amiket gyakran viseltem a koliban, harisnyával (vastagabb, nem átlátszó) vagy cicanadrággal. Volt, h így mentem át máshova a kolin belül, sosem éreztem cikinek, mondjuk nálunk külön szinten voltak a pasik, szóval a mi szintünkön inkább lányok voltak, akik nem törődtek különösebben vele, h ki miben van...
2020. febr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!