Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy szerezzek sokk pénzt...

Hogy szerezzek sokk pénzt gyorsan?

Figyelt kérdés

spórolni fogok de az nem lesz elég szeretnék új ruhákat és cipőt venni egy bizonyos eseményre. De viszont ajandekot is kell vennem ugyan erre az eseményre.

Tudom tudom, hamarabb kellet volna kezdenem spórolni de mar mindegy késő.

Nem tudom honnan szerezhetnék pénzt 3 hetem maradt.

Tudnátok adni tippeket?



2020. febr. 9. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves lány vagy?
2020. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pár hónap múlva töltöm a 18at
2020. febr. 9. 19:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan jó minőségű ruhàd, cipőd, tàskàd, amit màr nem hasznàlsz? Ha igen, add el őket, abból bejöhet némi pénz
2020. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem túl sok idő. Én a költség részében adnék tippeket:

ajándéknál, ha teheted inkább a kreativitásra, személyességre, örömszerzésre törekedj, mint arra, hogy drága legyen. Ruhánál gondolj rá, hogy a szolidabb sokszor elegánsabb, esztétikusabb külsőt kölcsönöz, mint a drága csili-vili ruhaköltemények. Egy fekete szoknya (esemény jellege alapján választott hosszal) meg egy fehér blúz a hozzá illő fekete cipővel szinte minden esetben tökéletes választás lehet. (Kivéve persze ha mondjuk a saját szalagavatódra mennél, ha Magyarországon élsz, mert általában menyasszonyi-jellegű ruhát viselnek. De gondolom 18 évesen még nem szalagavatózol.)

2020. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Hogy mivan?

Milyen eseményre vagy te hivatalos, amire spórolni kell? Biztos ez a neked megfelelő esemény? Luxus szülinap, vagy mi ez? Kinéznek ha nem 400 ezres Gucci ruha van rajtad? Vagy mire kell spórolni?


Ekkora hülyeséget. Nincs otthon ruhád? Mindenképp venni kell valamit az eseményre egy rahedli pénzért? Vagy amúgy nem is beszélünk sok pénzről, csak nem dolgozol és soknak tűnik? Mert munkaviszony nélkül 15 ezres ruha is sok.

Katyvasz az egész.


Ha nincs pénzem egy eseményhez illően felöltözni, valamint megfelelő ajándékot vinni akkor valójában semmi keresnivalóm ott. Amúgy se akard magad többnek mutatni, mint ami. Ha meg nem valami burzsuj ismerősöd van, akkor megérti, és nem fogja elvárni hogy drága ajándékot vigyél.


Ja még valami. Emberek 99%-a nem fogja észrevenni, hogy te egy 8 ezres H&M ruhában vagy, vagy egy 140 ezres Armaniban. Mert nem értenek hozzá.


Férfi vagyok. Tudom, én ezt nem érthetem...

2020. febr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5: 18 évesen az ember épp, hogy kiesik a gimiből, és ez pont az a periódus, amikor az ember annyira hajt, keresi a lehetőségeket a továbbhaladáshoz, felvételire készül, érettségizik...stb, - amikor egy olyan jellegű munka, - amit akár csak minimális mértékben megfizetnek - sajnos nem fér bele.


Mindenesetre én sem nagyon értem a kérdést. Egyetlen ruhád/cipőd sincs a már meglévők között, amit felvehetnél?!

Egyáltalán hova/milyen jellegű eseményre készülsz, ahová egy ajándék megvásárlása mellé más nem férne a keretedbe? Kardashianék hívtak meg, - vagy mi van? 😂

Ha jó kapcsolatot ápolsz az illetővel, nem kötelező neki toronyórát adni láncostul. ...Úgy, hogy ő max. egy lejárt Milka bonbonnal fogja kiszúrni a szemedet, ha neked lesz ilyen jellegű ünnepséged.

Ugyanis én nem egyszer jártam már így. Én kidolgoztam a belemet, hogy valami frappáns, fantáziadús ajándékot tudjak neki átnyújtani, - ő pedig az egészet lerendezte valami gagyi sz*rral, - azzal a mondattal karöltve, hogy “nem ismerlek”.

Régi ruhadaraboknak néhány egyszerű kiegészítővel (hajdísz, ékszerek, kistáska) teljesen új értelmet tudsz adni.

2020. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
* Ha jó kapcsolatot ápolsz az illetővel, AKKOR SEM kötelező neki - /Azért így értelmesebb/
2020. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ. Mindenkinek adtam egy zöld like-t ♥️
2020. febr. 10. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Amugy diakmunkara is siman elmehetsz, ket hetveget tudsz nyomni az van vagy 30-40 ezer. Ruhaboltba peldaul vagy szorolapozni a metronak. Elmesz oda egy ket napot maris van 10ezred. :)
2020. febr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!