Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimis ballagásra 7cms sarkú...

Gimis ballagásra 7cms sarkú cipőt vettem, és 179 cm vagyok. Nem gáz ha ilyen magas vagyok és ekkora sarkam lesz?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny pontom a magasságom, sose hordok magassarkút, csak ballagásra igazán csinos cipőt szerettem volna.

2020. febr. 13. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha téged nem zavar, nyugodtan. Viszont elég hülye ötlet ballagáson randizni.
2020. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy fiú v. lány vagy.

Viccet félretéve, 7 centi már nem oszt v. szoroz. :)

2020. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyan már, nézd meg, hogy a 7-8. Star Wars-filmek bemutatóin Gwendoline Christie hány centinek nézett ki, mivel ő is magassarkúban volt!!! És nem zavartatta magát.
2020. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Elárulom neked, hogy a FÉRFIAK, azaz, az IGAZI FÉRFIAK, és nem a 15 éves, ecsethajú, 40 kilós szúnyogcsődörök, meg a komplexusos törpe majmok, nos ők megőrülnek a fiatal, magas, hosszú lábú lányokért.


Örülj, hogy magas vagy, és viselj máskor IS, tűsarkút!


Egy FÉRFI.

2020. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7 centi még semmiség. Egy sima edzőcipő is 3 centi, egy ballerina olyan 3-4, ehhez képest egy 7 centis cipő még szebb is. Vannak nálad magasabb lányok is, akik ennél magasabb cipőt vesznek fel. Ha jól érzed magad benne és jól akarsz kinézni, ne érdekeljen, mások mit mondanak.
2020. febr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én hasonló magas vagyok és ballagáson is lapos cipőben voltam, azért lehet abból is csinosat választani. De ha téged nem zavar a magassarkú, akkor oké, neked kell jól érezni magad.
2020. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha tetszik vedd fel,egyszer van gimis ballagáa
2020. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Pl. nézd meg ezt. Elisabeth Moss nem tudom, hogy pontosan hány centi. De egyikőjük sem zavartatja magát.

2020. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
182 centi vagyok, és mostanában rászoktam az 5 centis sarkú cipőkre. Imádom. Csinos leszel, és jóóó magas. Ne szégyelld a magasságod :)
2020. febr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Húzd fel! Olyan leszel benne, mint egy kifutómodell. Csak tudj benne legalább olyan természetesen járni, mint egy lapostalpúban. Ez nagyon fontos, főleg ha ilyen magas vagy, mert nagyon látszik. Én 175 cm vagyok, de nekem mondjuk az 5 centisben is gyakorolnom kellett. Nézz járásvideókat (ahogy hívják); ez segít, hogy a tartásod is jó legyen, és így minden szem rád fog szegeződni, mert egy magassarkúban még a legducibb lányok is nőiesebbek és csinosabbak. Nem fognak megszólni, és mindenki számára természetesebb hatást keltesz a 180< magasságodd, csak tudd szépen használni a pipőkét.
2020. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!