Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok es 76 kg....

14 éves lány vagyok es 76 kg. Szerintetek nagyon dagadt vagyok? 168 cm magas vagyok. Hogy tudnak lefogyni hatekonyan ballagasra?

Figyelt kérdés

2014. nov. 29. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Max 60 kg lenne az ideális, testalkattól és csontozattól függően.

Mozgás és megfelelő táplálkozás segíthet, nem fogyókúra.

Táplálkozási szakértő, személyi edző sokat segíthet, hogy ne hízd vissza a kilóidat,l ne lépjen fel jojó effektus.

2014. nov. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

En 165 centi vagyok es a te korodban 78 kilos voltam, az egesz tinikorom egy remalom volt, aztan Apu 19 evesen levitte magaval futni, befejeztem a kola ivast, nem eszem kenyeret,tesztat es cukrot es 20 eves korom ota stabilan 54 kilo vagyok:-))))



Ennek mar tobb mint 12 eve szoval igen, tulsulyos vagy de megfekelo etrenddel tudsz tajta valtoztatni:-))))


32/N

2014. nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
173centi vagyok, 75kiló, mindenki cseszeget hogy hízzak kicsit, szóval nem feltétlenül vagy nagyon kövér, de ha vékonyabban jobban éreznéd magad, akkor fogyózz mindenképp! megéri :)
2014. nov. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szia! :) nem akarlak megbantani, de ehhez a magassaghoz kicsit sok a 76 kilo. Ha szeretnel valtoztatni magadon (es ugy latom szeretnel) kezdd a felulesekkel... nem kell sokat napi 10 kezdetnek megteszi... nehez, de jeruld a zsiros cukros kajakat

15/L

2014. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia! :) nem akarlak megbantani, de ehhez a magassaghoz kicsit sok a 76 kilo. Ha szeretnel valtoztatni magadon (es ugy latom szeretnel) kezdd a felulesekkel... nem kell sokat napi 10 kezdetnek megteszi... nehez, de keruld a zsiros cukros kajakat

15/L

2014. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon dagadt nem vagy, nekem van egy lány ismerősöm, ő ránézésre 100 kiló feletti, na ő dagadt. De van egy kis túlsúlyod, 10 kilót gond nélkül le tudna ebből adni bárki ballagásig mozgással és kevesebb nassolással. Kivéve ha vmi egészségügyi problémád van, pl. pajzsmirigy. Azért mondtam kb. 10 kilót, mert ilyen korban senkinek nem ajánlott nádszál vékonyra fogyni, mivel még fejlődében vagy. Ugyanebből az okból nem javasolt gyors fogyás sem. Szóval ne nézd minden nap a mérleget!
2014. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Na végre egy kamaszlány, aki tényleg túlsúlyos, nem anorexiás. Idejét se tudom, mikor láttam utoljára ilyen kérdést.

Az a lényeg, hogy ne fogyókúrázz csak úgy magadtól. Veszélyes a fejlődésben lévő szervezeteden kísérletezni ilyen divatdiétákkal, lehet, hogy több kárt okoznál vele, mint hasznot. Másrészt ha nem csak a ballagásra akarsz szép alakot, hanem tartósan, akkor ne kúrában gondolkodj, hanem tartós életmódváltásban! Azzal semmit nem érsz, ha néhány hónapig egészségesen élsz, utána meg megint visszaállsz a rossz szokásokra. Kérj tanácsot szakembertől! Iskolai védőnő, háziorvos stb. tud segíteni.

2014. nov. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gy111 válasza:
Hát ahozképest hogy 168cm magas vagy és 74kg ha magasabb lennél szerintem nem lennél dagadt.
2014. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen voltam 166 cm és 66 kg. Engem megmorgott az iskolaorvos, hogy sok a súlyom. Elkezdtem fogyózni, ami abból állt, hogy eljártam futni, és elhagytam a csokit, péksütit, valamint nagyon light-os-ra vettem a vacsorát (sokszor csak tejbe áztatott kukoricapelyhet vagy joghurtot vacsoráztam) Április elejétől szeptemberig fogytam 12 kilót. (Ez régen volt, már "öregasszony" vagyok, 39 éves. Tehát azóta eltelt sok idő, gyereket szültem stb... az életmódot tartom, és most 56 kiló vagyok)
2014. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ehhez kép kéne! Mindenkin máshogy oszlik el az úgymond felesleg. De az ideál testsúlyod az kb 60kg. Fogyni?!!!!

14 évesen?!!! Az nem tesz jót....

2016. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!