Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Ti magabiztosabba...

Lányok, nők! Ti magabiztosabbak vagytok, ha elegánsan, kosztümben vagytok?

Figyelt kérdés

2020. febr. 15. 13:42
1 2
 1/17 anonim válasza:
93%
Ugyan nem nő vagyok, de férfiként sokkal magabiztosabbnak érzem magam elegánsan, öltönyben, mint egy hétköznapi, farmer-pulcsi viseletben.
2020. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hordok kosztümöt, helyette màs elegàns ruhàt viselek. És igen, ad egy kis magabiztosságot nekem.
2020. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

Abszolút nem, ha van lejjebb, akkor még kevésbé vagyok magabiztos, mint hétköznapi ruhában. Magassarkúban, kivágott blúzokban esetlennek érzem magam, kiszolgáltatottak, kényelmetlenül. Egyeltalán nem vonzónak, hanem azt gondolom, hogy mindenki azt gondolja rólam hogy ,,mit gondol magáról, hogy szép??" meg ,,fújj de ronda"

Ezért ha tudom, kerülöm az ilyen kiöltözős alkalmakat. De lehet hogy csak én vagyok ezzel így :/ 20N

2020. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Sunshinedoll ***** válasza:
79%
Nekem nem függ a ruhától. Amiket hordok (legyen az sportos melegítő vagy kosztüm vagy farmer) azokban mindig magabiztosnak érzem magam, különben nem azokat hordanám.
2020. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Én se hordok kosztümöt, de más elegáns ruhát igen.

Olyankor igazi nőnek érzem magam, hogy én is érek valamit, esetleg csinos is vagyok mások számára.

Melegítő én csak egy ronda szürke kisegér vagyok, aki el akar bújni a világ elől.

Pozitív értelemben: nagyon tudom irigyelni azokat a nőket, akik macinaciban is csinosak tudnak lenni. Nekem sajnos nem megy. :(

2020. febr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mindenkinek ment a zöld:)
2020. febr. 15. 14:38
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Láttál már szánalmasan bukdácsoló lányokat magas sarkúban? Ha nem tudod viselni soha nem leszel magabiztos.
2020. febr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt, kimondottan esetlenül érzem magam kosztümben, egyszerűen úgy érzem, nem passzol hozzám, és eltünteti a személyiségemet. Úgy érzem magamat magabiztosnak, ha önmagamat adhatom és olyan ruhát, sminket viselek, ami én vagyok. (Egyébkét többnyire csinosan vagyok hétköznap is, szoknya, smink, csak az elegáns vonal nekem túl merev)
2020. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos nincs meg a kellő kiállásom ahhoz, hogy elegánsnak és csinosnak hassak, pedig amúgy nagyon tetszenek az ilyen öltözékek.
2020. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. A kosztümtől kifejezetten a hideg ráz de a egyéb elegáns ruhkban sem érzem jól magam mint pl. a blézer és a blúz. Felveszem amikor muszáj de amint lehet, veszem is le.
2020. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!