Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Észrevennék rajtam, hogy...

Észrevennék rajtam, hogy férfi létemre női kabátot hordok?

Figyelt kérdés

Elegáns és hosszú citromsárga kabátot szeretnék, de amit meg is lehet rendelni, olyanból csak nőit találok. Az alábbi képen lévő tetszik, ha ezt megvenném látnátok hogy női?

[link]



2020. febr. 19. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ez eléggé női, szóval igen.
2020. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Kicsit drágának találom. Egyébként meleg vagy?
2020. febr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az ára nem gond, de miért lennék meleg? Mert sárga a kedvenc színem, vagy mert nőit hordanék? Ha látnák rajta, eszem ágában sem lenne felvenni.
2020. febr. 20. 01:08
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem igen, feltűnne.
2020. febr. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez még nőn is csúnya :D
2020. febr. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
szép kabát, de ennyi pénzért tudsz varratni magadra. női szabóként számomra eléggé egyértelmű lenne, hogy ez női kabát, de szerintem laikusok számára is. más a férfi és a női testalkat, valószínűleg nem állna jól.
2020. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Esetleg ez?

[link]

2020. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Igen, nagyon feltűnően női. Az ízlésed meg akkor is meleges ha törlik a válaszom. Persze attól még nem vagy meleg, nem azt mondom. De minden átlag férfi látná hogy ez nem egy olyan amit férfi felvehet. :D

Amit az előttem lévő linkelt sokkal jobb egy férfinak.

2020. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyesmi volt Kajdi Cylán vasárnap abban a műsorban. 😂

Amúgy ha rajtad rövidebb lesz, mint a képen a nőn, úgy már jobb. A hosszabb kabátoknak elég feminin jellege van, hasonlít egy szoknyához.

2020. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Átlagembereknél odáig már a kutyának se jutna el a gondolata, hogy női vagy férfi. Egyszerűen az lenne a döbbenet tárgya, hogy jé, az ott SÁRGA ruhában van!
2020. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!