Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudnék szerezni "trench...

Honnan tudnék szerezni "trench coat"-ot férfi egyén számára?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy öltönykabátot és mivel nagy Peaky Blinders fan vagyok, szeretnék egy térd alá érő nagy szövetkabátot, viszont sehol sem találok.

Esetleg tudnátok oldalakat ajánlani, esetleg boltot pesten?



2020. febr. 9. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Kis butokokat keress, ne plázákban és fast fashion-ben kitakodj. Ahol öltönyt árulnak, ott általában hozzá illő kabátot is. legvégsö esetben szabóhoz mész és varratsz. Az sem drágább, mint egy készen vett minőségi kabát.
2020. febr. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A trench coat nem szovetkabat. Ballonkabat.

Zara, Mangooutlet -> mindig van akcios

2020. febr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A trencskó szövetkabát is! A pea coat 3/4-es, trench térd fölé és alá érö nyakig gombos kabát.
2020. febr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítséget, néztem a ZARA-t igen, itt vannak hosszabbak, viszont nem teljesen ilyenre gondoltam, mutatok képet milyenre: [link]
2020. febr. 10. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez gyapjúkabát. Itt van néhány:

[link]

De mint említettem, öltönyboltokban szokott lenni. Vagy ha nincs, ott útba tudnak igazítani.

2020. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!