Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zara garancia táskára?

Zara garancia táskára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vettem egy bőr hátizsákot a Zarában. Mármint műbőr persze. Az alsó pántjai nagyon vékonyak, félek, hogy el fog szakadni, eddig minden hátizsákom ott szakadt el. Megvettem, mert egészek akciós is volt, és tetszik is nagyon.

Ha napi használat során fél éven belül elszakad, visszavihetem, fogja őket érdekelni? Vagy én leszek a hibás, aki állat módjára telepakolja?


Egyetemre járok, egy A4-es mappa megy majd bele, egy fél literes víz, pénztárca, egy doboz ebéd, és egy esernyő, kis parfüm.


Merjem így használni, ha esetleg leszakad, fél éven belül fognak velem foglalkozni?


2020. febr. 21. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem értelek amúgy. Ha láttad, hogy gagyi de teszett, illetve levolt akciózva és ezért vetted meg , akkor mit vársz? A táskákat amúgy is használatra vesszük nem azért, hogy lógjon a fogason. Benne van, a pakliban, hogy szétmegy. Megjegyzem én is vettem már ott táskát, nem is bírta tovább 4 hónapnál. Nem érdemes ilyen helyeken, se cipőt se táskát venni. Még a kínaissal is jobban jársz, olcsóbb is és le vam sz*rva ha kiszakad. Amúgy is ha jól tudom 30 napig cserélik vissza, illetve vissza adják a pénzedet, vagy esetleg levásárolhatod. Ugyanolyan táskát nem fogsz kani, hiszen akciós volt,így olcsóbb is mint amúgy. Szerintem ha nem vagy benne biztos, inkább vidd vissza még időben, és vegyél egy jobbat.
2020. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kérdésem tulajdonképpen arra vonatkozik, hogy fél év garancián belül ha szétmegy, akkor visszavihetem-e. Hisz ezért 6 hónap a garancia, nem pedig 30 nap.
2020. febr. 21. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!