Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre milyen ruhát vegyek fel?

Esküvőre milyen ruhát vegyek fel?

Figyelt kérdés

Nyár végén lesz az egyik legjobb barátnőm esküvője. Szeretnék valami nagyon szép, csinos ruhát venni erre az alkalomra. Nem vagyok túl magas, ezért lehet előnyösebb lenne egy rövidebb ruha, de nem zárkózom el egy hosszabbtól sem, lehet az sem állna olyan rosszul. Linkelnétek nekem olyan ruhákat, ami nektek a legjobban tetszik ? Akár olyat is, ami rajtatok volt esküvőn?

Most olyasmit szeretnék, ami megmutatja az alakot, de jöhet bármilyen :)



2020. febr. 23. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
2020. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű, visszafogott fazont, visszafogott színnel, nem kell túlgondolni.
2020. febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Egy hasonlóval szerintem nem fogsz mellé nyúlni


[link]

2020. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1! Nagyon szép az első 2 is, de a 3. nagyon tetszik, valami hasonlóra gondoltam amúgy, csak a hosszúsága miatt nem tudom hogy állna. (Félreértés ne essék, nem akarom hogy a fél seggem kint legyen) De nagyon csini, kis nőcis, köszönöm szépen a kommented! :)


#2! Igen, nem szeretnék nagyon csicsásat én sem, valami kis nőieset. Az "alacsonyságomhoz" hozzájön még az is, hogy általában majdnem 10 évvel fiatalabbnak néznek.. Amúgy 24/L vagyok!


#3! Húú ez is nagyon elegáns. Tipikus "esküvői" ruha. :)


Jöhetnek még, bár tudom, hogy úgyis próbálni kell, meg hogy ezek nem biztos hogy vannak itt helyben!

2020. febr. 25. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni, de valoszinuleg nem fogjak tudni megtartani az eskuvot. Mi iden 4 eskuvore kaptunk meghivast, es meg a ket szeptemberi is le lett mondva a helyszin altal.
2020. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj a ruha vásárlással. Mi is hivatalosak voltunk egy nyár végi esküvőre, de átrakták jövő nyárra.
2020. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!