Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiú vagyok, szeretnék tangákat...

Fiú vagyok, szeretnék tangákat hordani! Vélemény?

Figyelt kérdés
Barátnőm kérésére próbáltam ki. Tetszett. Szerintem a tanga kényelmes. Esetlek nagy gondot jelent ha azt szeretnék hordani. Van mar par darabom. Szerintem izgató érzés tangát hordani. A fenekemben a pánt pedig tök cuki:)) mi a véleményetek erről? Privibe js ha gondolod :)

2020. febr. 28. 00:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%

Nekem férfin nem jön be.

Szerencsére a barátom tudja hol vannak a nem elválasztó vonalak, és nem próbálkozik ilyennel nálam.

2020. márc. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hordj csak

Nekem nem lenne kényelmes, de ha neked jó, miért ne

20F

2020. márc. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Most a vélemények érdekelnek? és az téged mennyiben befolyásol? Teked tetszik, a barátnődnek is, és akkor kinek mi köze van hozzá hogy mi történik köztetek otthon a négy fal közt?
2020. máj. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%
En pasi vagyok,ritkan viselek tangat,- inkabb a francia bugyit szeretem,foleg a csipkes rozsaszinut....
2020. dec. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek tangákat hordani. Szerintem szexi+kényelmes.
2021. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!