Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság mi a cikibb? Fecskét...

Manapság mi a cikibb? Fecskét hordani vagy tangát? (Fiú 20)

Figyelt kérdés

Suliban is volt hogy furán néztek osztálytársak öltözőben mikor fecskét hordtam a szokásos boxer helyett. Számomra jobb volt mert nem fityeg minden össze vissza. Tangát egyébként suliba nem vettem fel sose. De egyszer kipróbáltam és jobban megtetszett mint a fecske.


Viszont itthon gyakran hordok és szőrtelenítem is a fenekem,ágyékom,péniszem stb.szóval ápolom. Amúgyse vagyok egy nagyon szőrös típus. A tangák pedig kényelmesek számomra és be is jönnek. Csak jót kell választani. Fenekem is jó benne, szerintem. És nem nem vagyok b...

A lányokat szeretem kizárólag. Volt barátnőm is már, de akkor még nem jött fel ez a téma.


Még annyi hogy anyám is látta nemrég és egész normálisan fogadta pedig nincs oda a meztelenkedésért vagy hogy mondjam. Öltözöm épp és kerestem a szekrényben valamit amikor bejött és látta hogy csak egy kicsi vékonypántos tanga van rajtam és kérdezte hogy mi ez, miért van rajtam ilyesmi? Felvázoltam nekem miért jó és aztán picit elmosolyodott,és mondta hogy ha ez tetszik meg nekem megfelel akkor hordjam, miért ne. Nincs vele semmi nagy gond. 50 fölötti már, szóval nem egy fiatal "csaj".


Szóval tízen-húszonévesek mi lenne a véleményetek erről az egészről? Ciki nem ciki? Mindenki azt csinál amit akar tudom..:)


2020. febr. 8. 22:45
 1/8 anonim válasza:
75%
Zsuzsi-e vagy?
2020. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Fiúként a tanga mindenhogy ciki
2020. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a ciki korszak a gimi befejezése után véget ér. Hála az égnek. Lány vagyok és szerintem nem az alsónemű fog dönteni a párkapcsolat során. Hanem a személyiségek passzolása. Tényleg a férfiak tovább maradnak kisfiúk és a nők hamarabb nőnek fel.......
2020. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A ciki az amit az 1, és a 2 válaszolt.

Ők még nem értek fel a te értelmi szintedhez ami a válaszaikból ki is derül.

Továbbá az egymás majmolása a ciki miért kéne mindenkinek kényelmetlen rövid nadrágot (boxert) viselni??

Ráadásul hosszú nadrág alatt a rövid baromi kényelmetlen és haszontalan.

Nem beszélve arrólhogy öreg papák viselik.

A fecske meg a tanga sokkal nagyobb teret enged a mozgásban.

2020. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nyáron meg nagyon jó. Szerintem egyértelműen miért. :)

Nem izzadod magad szét benne mint a boxerban.

2020. febr. 9. 16:10
 6/8 anonim válasza:
94%

Én egyetértek veled, de nem tudják a szüleim. Sőt nem is merek ezáltal rendelni vagy vásárolni rendes férfi tangát.

18F

2020. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik sem ciki. Én régebben fecskét hordtam, és legalább 10 éve már csak tangát. Próbáltam a boxert is, de az nekem nagyon nem jött be.


Ha megvan az alakod, alkatod a tangához, szerintem az egyik legjobb fazon. Fiatalos, vagány, és szexi. A csajoknak is bejön, nekem csak pozitív tapasztalataim vannak vele. :) Nyáron szellős, és a feszülős nadrágok is sokkal jobban állnak fenéken. :)

2020. febr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én is hordok tangát. Este benne is alszom. A barátnőm imádja, ő kért meg rá ha szeretném hordjam és nekem bejött. Jó érzés a pant a seggemben izgató meg kényelmes. Szeretném is többet hordani. Van már pár darabom
2020. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!