Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet egyszerű utcai...

Hol lehet egyszerű utcai cipőt venni, ami nem sportos?

Figyelt kérdés

A mostani divatban szinte csak a sportosabb fajtákat találom, nekem pedig égnek áll a szőr a hátamon mikor meglátom, hogy egy szoknyával valaki sporcipőt hord😂 Szóvel szeretnék egy kicsit csinosabbat, nőiesebbet. Szívesen várok helyeket, üzleteket, weboldalakat ahol ilyen cipőket lehet találni.

Elore is köszönöm a válaszokat!



2020. márc. 3. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Off

De amúgy sokan azért hordják mert a leg kényelmesebb cipő fajta vagy láb sérülése van esetleg ludtalpa mint nekem énis csak sport cipőbe tudok meg maradni:DD

2020. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenhol, ami nem egy garage store szint, nike uzlet es tarsai.
2020. márc. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl.h&m.comon, sinsay.comon lehet talalni balerinakat, reservednel magassarkukat. Konkret cipobolt talan a ccc, mashova nem jarok.
2020. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ara, CCC
2020. márc. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magasabb árkategória, de nekem beváltak a Tamaris és Claudio Dessi cipők és csizmák.Szépek, elegánsak, minőségi bőrből készülnek. A legutóbb vett magas sarkú Tamaris félcipőmben antishock betét van, és hihetetlen kényelmes, akkor is, ha egész nap hordom. A legrégebbi Dessi csizmám 8 éves és semmi baja, a sarkát csináltatom minden évben szezon előtt.
2020. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! 😇
2020. márc. 5. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!