Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez most szerintetek tényleg...

Ez most szerintetek tényleg számít? Van/lesz bármi különbség ettől?

Figyelt kérdés

Nemrég néztem a Youtuben egy beszélgetést. A Laikus és Bihari Ádám beszélgettek és az Ádám leszólta a Viktort, hogy nem néz ki jól.

Viktoron egy póló és egy kigombolt ing volt és az Ádám azt mondta neki, hogy egy nagyon jó pólóval és egy nagyon jó inggel valóban jól nézne ki.

Most kérdem én, tényleg az számít, hogy az az ing és a póló teszem azt milyen minőségű?

Én nem jelenhetek meg mondjuk egy olcsó Tescos pólóban és Tescos ingben, mert az valaki szerint nem jó. Tehát költsek mondjuk dupla annyit egy egyesek szerint jobb ingre és pólóra, mert az akkor jó.

Attól még ugyanúgy póló és ing lesz rajtam, csak drágábbak. Tényleg ez a fontos? Mindegy mit viselsz csak drága és minőségi legyen? Az a mérvadó, hogy mennyibe kerül, amit magadon hordassz, meg, hogy milyen cégtől van? Mert mondjuk az Auchanben vett ing gondolom sz@r, csak a Boss ing a jó, meg a kézzel varrott méretre szabott egyedi ingek. Nem baj, hogy nem telik majd kajára, de legalább ott az ing belsejében a Prada felirat. Igazad van. Én kérek elnézést.



2020. márc. 10. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálom ami elhagyja a száját. Egy pojáca.
2020. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hozzáállás jelenlegi társadalmunk egyik legnagyobb rákfenéje.

A Tescoban is vettem már olyan felsőt, ami 10 év távlatából ruha a mai napig, míg egy designer üzletből is vásároltam olyan ruhát, ami egy mosás után úgy nézett ki, mintha kukáztam volna.

Ma már az, hogy olcsón vagy drágán vásárol meg az ember egy terméket, - egyáltalán nem mérvadó. Ugyanazokkal az ócska, egynyári anyagokkal dolgoznak, és hozzon létre bármilyen extra remekművet a tervező, gyakran csak a márkát fizeted meg. Ez leginkább az alsó-/közép designer márkákra igaz.

Nekem számít a minőség. Kötődöm a ruháimhoz, nem érdekel, hogy a beszűkült agyú divatmajmok trendinek tartják-e vagy sem. Évekig akarok viselni egy ruhát, mert ez a “nem baj, ha sz*r, de legalább szép, és occsón lehet helyette venni másikat” mentalitás egyáltalán nem tesz jót a környezetnek.

A másik, hogy attól még, hogy a “magasztos” celebek is minden gálán a Dior, Chanel, Gucci, Armani, Versace alkotásait viselik, - nem jelenti azt, hogy esztétikusan is néznek ki. Van, amit akkor se vennék fel, ha fizetnének érte. Azért lehet elég borzalmat látni rajtuk, legyen akármilyen drága, nevetséges díszbohócként emlékezik meg róluk az összes bulvárcikk, és rajtuk röhög mindenki.

2020. márc. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Remélem a nagyon jót a jó méret fazon minta körre értette, nem az árára.

Van drága és millió éves olcsó és millió éves ruhám, és volt drága egymosásos meg ugyan ilyen olcsóbban is.

Viszont mindről elmondható, hogy én voltam benne. Sokan a divat után mennek, és mindent magukra aggatnak, mert divat, de szörnyen néznek ki benne. Tescoban csak azért nem vásárolok, mert nincs a közelemben csak expressz, és lusta vagyok elmenni. De pl a baba cuccai jobbak voltak a drága bababoltosnál...

2020. márc. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!