Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan srác, aki...

Van itt olyan srác, aki nagyon kedveli a zakó-farmer stilust, az ingeket, öltönyöket, nyakkendőket, és szivesen dumál is ilyesmiről?

Figyelt kérdés

2020. márc. 13. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van
2020. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha valami kiöltözős helyre/eseményre megyek, akkor szeretem kicsípni magam és megadni a módját egy ing + nyakkendő párossal, de a hétköznapokban inkább a sima póló-farmer kombó híve vagyok.
2020. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogy olyan nagyon szívesen dumálnék róla, azt nem mondanám, a zakó+farmert viszont csak igen komoly feltételekkel szeretem. Sokam bármilyen zakót magukra húznak bármilyen farmer mellé és az esetek 10-ből 9-szer pocsékul néz ki.
2020. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Csak sötét színű farmerhez, lehetőleg feketéhez jó szerintem a zakó. A hagyományos kékhez borzalmas, nagyon külvárosi vállalkozó benyomást kelt, akinek a családi háza tetőterében van az irodája és az ingje is rövidujjú valószínűleg. És ha már a nyakkendő is képbe kerül, akkor szerintem abszolút nem jó a farmer. El kell dönteni, hogy elegáns akarsz lenni, vagy laza, business casual. A kettő együtt nem nagyon megy szerintem. Ha deréktól felfele zakó, ing és nyakkendő van, akkor rontja az összképet, hogy derék alatt csak egy farmer. Mint mikor egy hírolvasó csak felül öltözik fel rendesen.
2020. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4


Akkor szolok Ralph Lauren-nek, hogy idiotan nez ki, pill

2020. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szólhatsz, szerintem Ralph Lauren tényleg idiótán néz ki, például ezen a képen:

[link]


De ez az én véleményem, neki biztos tetszik.

2020. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bocs, nem jó a link:

[link]

Itt a legfelső képre gondoltam.

2020. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ralph Lauren sokszor idiótán néz ki, de ettől még a gondolkodásod kicsit merev. A zakótól és a farmertól is ugyanúgy függ, hogy hogy mutatnak együtt. A nyakkendő esetében szintén.


A probléma ott kezdődik, amikor Pistike felveszi az egy szem fekete öltönyének a zakóját skinny jeanshez vagy olyan farmerhoz, amiben több a lyuk, mint a pamut.

2020. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tényleg,amúgy ekkora divatguru mint Ralph,hogy engedhet meg ekkora divatbakikat?Szmokingal farmer,ami ráadásul világoskék??Ne már...
2020. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ada100 ***** válasza:
Nagyon kedvelem az elegáns stílust! Szívesen beszélgetek róla.
2020. márc. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!