Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az befolyásolja az alakot,...

Az befolyásolja az alakot, hogy egy passzos ruhadarab fényes vagy matt anyagból készül?

Figyelt kérdés
Például egy mélykék felső hogy vékonyít jobban? Ha fényes vagy nem fényes anyagból készül? Vagy ez egyáltalán nem befolyásol?
2010. júl. 25. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
hát a fényes az általában kövérít. viszont láttam már olyat aminek olyan jó volt a szabása , hogy még egy ducibb lánynak is jól állt. sok múlik a szabáson.
2010. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jól mondja az első
2010. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így igaz.


Kerülni kell a fényes nacikat és a szoknyákat, mert egyrészt oda terelődik a figyelem másrészt vastagít...


Viszont vannak fényes bársony féle anyagok is, amiket csak akkor tudsz meg hogy jó-e, ha felpróbálod. Viszont ha egy fényes cucc van rajtad, akkor többi kiegészítő ne legyen olyan.

2010. júl. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) igazából csak azért érdekelt, mert terveztem saját részre pár ilyen kis egészruhát, inkább alkalmit. azért szerettem volna tudni, hogyha egyszer megvarratnám őket, akkor melyik részét milyen anyagból készíttessem el.:)
2010. júl. 28. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!