Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretném felfrissíteni a...

Szeretném felfrissíteni a ruhatáram, nőcisebb szeretnék lenni. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nőiesebb, de mégsem túl kihívó ruhákat részesíteném előnyben. Most egyszínű, inkább fekete ruhákat hordok, esetleg bordó, lila vagy szürke felsők. Nadrágból vászonnadrágok (bővebb fajta), nem vagyok szoknyás, de mostanában kezdem megkedvelni őket. Kiegészítőket nem hordok. Mit tanácsoltok, miket szerezzek be ill. mik a nőiesebb, ám mégsem plázacicás ruhadarabok, stílus?

Köszönöm!


2010. júl. 25. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

legegyszerübben úgy lehet hogy veszel olyan felsőket amik úgy elegánsak hogy nem kell benne feszengened nincs ki belőle mindened és mégis csajos.


kiegészitők: én úgy vettem hogy van egy ami alapdarab - szolid nagyon egyszerü - és meleg szinü -piros- ezt a barnákhoz sárgákhoz és pirosakhoz de még a lányosabb nőiesebb feketékhez is felvehetem és van egy kék hasonlóan egyszerü nyakláncom és karkötöm ami alkalmi de a karkötő nélkül hétköznapi az a hidegebb túnusú ruhákhoz illik.


aztán van mediterrán - kagylós csigás -ékszerem és van téli - ezüst kristályos ékszerem ez a vastagabb ruhákhoz passzol jobban


táska : legyen egy retiül -alapszinü - fekete, fehér v. piros az mindenhez megy és legyen egy nagyobb többszinü amit nyáron hordassz és legyen egy amit télen ez kis virsliszerü táska hosszú füllel - a vastagabb ruhák miatt..



ennyi az alap. nekem nagyon tetszenek ahogy az ügyvédnők öltözködnek .nagyon nőies és visszafogott ... ez is lehet alap...


ügyes legyél

2010. júl. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon szép nőies öltözet: [link]


Ezek is: [link]

[link]


[link]

2010. júl. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. júl. 25. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy szakértőtől kértem tanácsot mielőtt az első munkahelyemre mentem h hogy legyen nőies kombinálható ruhatáram lehet kicsit idősebb vagyok de e szerintem neked is lehet egy alap. Leírom a listát amit tőle kaptam.

Szóval kell

14 darab bugyi olyan ami nem vág be nem látszik a szoknya ruha alatt.

5 darab melltartó ebből egy fekete két testszínű a többi szabadon választott.

7 pár harisnyazokni vékony harisnyák és legalább 3 vastag harisnya.

egy 3 részes kosztüm aminek a szoknyája, nadrágja bármilyen felsővel felvehető a blézere illik egy farmerhez együtt pedig elegáns.

Kell egy magassarkú ami farmerhez és kosztümhöz is jó lehetőleg fekete vagy barna

ugyan ilyen színből egy nagy hétköznapi táska és egy kis retikül. kell

5 egyszínű póló blézer pulcsi mellény alá különböző színekbe.

egy ballon kabát

egy szövetkabát

egy téli csizma a táska színével megegyező

Két darab farmer egy egyszerű sötét kék és egy világos ami akár diszesebb szagatott is lehet.

egy világos és egy sötét kardigán

egy jogging szerelés edzőcipővel sportos dzsekivel

3-5 db ing amiből egy fehér a többi lehet kockás szatén bármilyen

3-5szoknya ha nem szereted a szoknyát akkor ennyi nadrág

3 szövetnadrág vastagabb télre vékonyabb akár lenvászon nyárra

Nos én ezt a listát leírtam magamnak előszedtem a ruháim

megnéztem mi az ami ebből meg van és jó utána meg mradt mit kell beszereznem és úgy indultam vásárolni a régi ruháimból csak a tökéleteseket hagytam meg a többi kuka. Miután meg volt ez az alap ruhatár csak olyan dolgokat vettem ami ezekkel kombinálható a ruháimat mindig szines sálakkal bizsukkal dobom fel.

Remélem segíthettem ha gondolod irj privátot hátha tudok két éve mentem át ezen a teljes ruha átalakitáson sok mindennek utána olvastam utána jártam

2010. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
14 bugyi és 5 melltartó? Miért nem veszel minden bugyihoz melltartót???? :O
2010. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!