Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnék több zsebpénzhez...

Hogy tudnék több zsebpénzhez jutni? Szeretném felfrissíteni a ruhatáram, de a szüleimtől nem kapok pénzt mert most spórolunk.

Figyelt kérdés
Diákmunkához mèg kicsi vagyok...14L
2011. júl. 12. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
add el a régi cuccaid
2011. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a szüleiddel, hogy vállalsz plusz házimunkát zsebpénzért. Korrekt óradíjjal vagy az elvégzett munkáért fix összeg. Pl. ablakpucolás, kertben kapálást, portalanítás a házban, akármi.

SZerijntem megoldható lehet.

2011. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

gondolom nem viccből spóroltok, és nem azért, mert annyi pénzetek van, szóval szerintem otthon ne erőltesd a dolgot, mert ezzel csak a szüleidet bántod meg. Nekik se jó, hogy nem tudnak minden hülyeséget megvenni neked, de azért nem sokra mész a szuper rucikkal, ha nincs áram és víz, hogy kimosd, vagy valami.

Rokonoktól kérj pénzt szülinapra, karácsonyra, stb. Ami pénzed van, abból vegyél pár olyan cuccot és kiegészítőt, amivel a mostani ruháidat fel tudod dobni. Van egy csomó leértékelés, felsőket pár száz forintért is kaphatsz már. Menj el turikba. Ha te, nagyid, anyud tud varrni, akkor keress pár neked tetsző ruháról képet, még jobb, ha Burdában találsz valamit, ott szabásminta és leírás is van (bár aki ügyesen varr, ránézésre is meg tudja csinálni ^^), elmész egy anyagturkálóba vagy nagykerbe, fillérekért vehetsz anyagot.

Nem kell agyatlan bugyuta tömegterméknek lenned, akinek annyi a fantáziája, hogy elmegy a new yorkerbe. Így sokkal egyénibben nézhetsz ki, és manapság minden kislány halál egyedi akar lenni, ahogy tudom. :D Így még sikerülhet is.

2011. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!