Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon leamortizálódott a...

Nagyon leamortizálódott a ruhatáram! Segít. Enétek?

Figyelt kérdés

Szóval ebben a hónapban kb 25 ezret tudok magamra költeni....ez édes kevés de a semminél több és ennek is nagyon örülök:)


Ha van olyan bolt ahol olcsó de jó ruhák vannak légyszi írjatok!

Arra gondoltam hogy vagy az Ázsia Centerbe vagy a Sárkányba fogok kinézni....a kínai talán olcsóbb..

Kabátra is szükségem lenne de valószínűleg az most elmarad :S


Ti hogy osztanátok be a pénzt? mit vennétek ebből magatoknak?


2010. nov. 18. 07:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Cosmosra nem gondoltál? Olcsó és jó is.
2010. nov. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Elmennék a kilós turina és 10 ezerért vennék 20 kiló ruhát és abba még bundás kabát is belefér!
2010. nov. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
*turiba*
2010. nov. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ja.Én mostanában minden ruhámat turiban veszem.Múltkor 500 Ft-ért vettem farmert.
2010. nov. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, turi és kínai, mindkettőből baromi jó dolgokat lehet kifogni párszáz forintokért.
2010. nov. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek, először nézz szét turiba,aztán ami marad költsd el vmelyik piacon, de Cosmos is jó, vagy Invázió. Én hosszú ujjú felsőt vettem az Invázióba 500Ft-ért db-ját, kis csajosak:)
2010. nov. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Megnézek akkor pár turit is !
2010. nov. 18. 08:58
 8/9 anonim válasza:
használt ruhabolt? vannak ott jo darabok is
2010. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe nem jutna 25000 forintot kínaiban elkölteni...

Én biztos a teszvesz-en és a vatrán néznék körül, aztán pedig irányba vennék egy h&m-et, mert a promóciós termékeik mindig nagyon divatosak és olcsók!

Promóciós cuccokból 2490 ft-ért tudtam venni egy baromi jó farmernadrágot, ugyanennyiért egy kötött hosszúujjú pulcsiruhát, egy fehér inget, és más basic darabokat.

2010. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!