Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Otthonra melltartó? Aki nem...

Otthonra melltartó? Aki nem hord, az mit csinál ha valaki váratlanul bekopog?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy gyűlölök melltartót hordani. Mikor a párommal külön lakásba költöztünk csak kettesben, akkor azt hittem, legalább ami az otthon töltött időt illeti, vége a szenvedésnek, munka után ledobhatom és lehetek abban. (Vagy pl. most, hogy egész nap egyedül vagyok itthon.)

Viszont majdnem minden nap beállít valaki. Jön a postás, jön egy rokon, stb., állandóan bekopogtat valaki.

Egyszerűen nem tudom mi ilyenkor a jó megoldás...

Más, aki nem szeret melltartót hordani, hogy oldja meg?

Hordjátok otthon is, bármilyen kényelmetlen?

Ha valaki kopog, akkor várakoztatjátok percekig? (Ráadásul nálunk látszik kintről, ha mászkálok a lakásban, hogy előkeressem a melltartót..)

(Az nem opció, hogy melltartó nélkül fogadjam az idegeneket, rokonokat, stb.... Kényelmes melltartót lassan 15 éve keresek és esélytelen, pedig már kb. minden stílust/típust próbáltam.)


Mi erre a legkényelmesebb, legegyszerűbb megoldás?


2020. márc. 20. 11:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%

Otthon soha nincs rajtam melltartó. Jöhet postás futár bárki. Azért nem kezdek el magamra kapni valamit. Póló/atléta mindig van rajta, ha véletlen átüt a bimbóm hát istenem. :) Gondolom ez zavar téged. Vegyél fel otthonra egy sportmelltartót vagy egy ilyen csőtop szerűt a felsőd alá.

De nálam otthon a kényelem az első :)

2020. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Váratlannak nem nyitok ajtót, gond megoldva
2020. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%

Váratlannak én sem nyitok ajtót

Ha mégis muszáj valamiért,magamra kapok mellényt (még nyáron is),jobb mint melltartó nélkül,sima polóban.

Amúgy én otthon a legegyszerűbb ruhába vagyok,így kényelmes.

2020. márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne te igazódj a saját lakásodban az idegenekhez!

Ennyit tudok írni.

Ők jönnek te hozzád, nekik kell elfogadni hogy te milyen szerelésben tartózkodsz a saját lakásodban.

Nálam ez így megy.

F

2020. márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%

Én is utálok melltartót hordani, és épp emiatt nagyon gyakran sportmelltartó van rajtam - ami kb meg sem érzek.


Mivel most nagy "divatja" van a home-office-nak, ezért annak ellenére, hogy csak én vagyok itthon, felveszek melltartót. Nem azért, mert bárki lát (bár ha lát is, pléddel a hátamra tekerve kap el, így nem látja az amúgy is csak szúnyogcsípés mellemet), hanem mert fontosnak tartom, hogy felöltözzek ilyenkor is ezáltal a munkába "legyek".

Úgyhogy itthon is sportmelltartót hordok, ami kényelmes, és amit szeretek. De azért utcára a fehérnépek szerint nem illik venni - én meg hol alkalmazkodok ehhez az elvhez, hol nem.

2020. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%
Én ugyan férfi vagyok, de odahaza rendszeresen félmeztelenül vagyok. Nyilván így nem nyitok ajtót, szóval ha jön valaki teljesen váratlanul, akkor megvárja, amíg felveszek egy pólót. Ha számítok vendég érkezésére, akkor persze már előtte felöltözöm. Szerintem ez nagyjából hasonló helyzet a tiédhez.
2020. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Mit csinálnék? Kinyitom az ajtót. Nem meztelenül vagyok, csak melltartó nincs rajtam.
2020. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nem szeretnék például a párom nagypapája előtt meredő bimbikkel parádézni. :D

Mint írtam, körülbelül az összes létező fazont próbáltam már, MIND kényelmetlen, a sportmelltartó is.

NEM KÉREK PRIVÁTOKAT A MELLEMMEL KAPCSOLATBAN.......


Azért köszi..

2020. márc. 20. 11:54
 9/27 anonim ***** válasza:
83%

Nincs olyan, hogy váratlanul beállítanak. Ha postás jön akkor simán felveszek egy pulcsit, a is futár előre jelez, hogy mikor jön.

Tisztázni kell mindenkivel aki csak úgy átmászkál, hogy azt előre lebeszélt időpontban tegye.

2020. márc. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Hát ez elég furán hangzik, nem hallottam még ilyenről hogy szülő, tesó ne jöhetne át bejelentkezés nélkül....
2020. márc. 20. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!