Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Otthonra melltartó? Aki nem...

Otthonra melltartó? Aki nem hord, az mit csinál ha valaki váratlanul bekopog?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy gyűlölök melltartót hordani. Mikor a párommal külön lakásba költöztünk csak kettesben, akkor azt hittem, legalább ami az otthon töltött időt illeti, vége a szenvedésnek, munka után ledobhatom és lehetek abban. (Vagy pl. most, hogy egész nap egyedül vagyok itthon.)

Viszont majdnem minden nap beállít valaki. Jön a postás, jön egy rokon, stb., állandóan bekopogtat valaki.

Egyszerűen nem tudom mi ilyenkor a jó megoldás...

Más, aki nem szeret melltartót hordani, hogy oldja meg?

Hordjátok otthon is, bármilyen kényelmetlen?

Ha valaki kopog, akkor várakoztatjátok percekig? (Ráadásul nálunk látszik kintről, ha mászkálok a lakásban, hogy előkeressem a melltartót..)

(Az nem opció, hogy melltartó nélkül fogadjam az idegeneket, rokonokat, stb.... Kényelmes melltartót lassan 15 éve keresek és esélytelen, pedig már kb. minden stílust/típust próbáltam.)


Mi erre a legkényelmesebb, legegyszerűbb megoldás?


2020. márc. 20. 11:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
Olyan anyagú felsőt veszek fel, amin nem üt át. Előre teszem a hajam és eltakarja, a mégis. De nekem kicsi a cicim, szóval nem feltűnő a dolog.
2020. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, ha mindenre kifogásod van, amit írunk, akkor minek kérdezel!?


Másrészt meg nem értem, miért meredne a bimbó. Mekkora melled van neked? Nekem legalábbis senki nem veszi észre, van-e rajtam melltartó, vagy nincs, főleg nem, ha magamra kapok valami olyan pulóvert/felsőt, ami nem szűk.

2020. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

#12

Szerintem az nem kifogás, hogy előre leírom a tényeket, és sokan el se olvassák.

Kamasz koromban rajtam se látszott ha nem vettem melltartót, mostanra elég feltűnő.

2020. márc. 20. 13:13
 14/27 anonim ***** válasza:
95%
Váratlanul nem tud senki kopogni, mert előbb a kapucsengő szólal meg, tehát be kell engednem a házba. Szóval van annyi időm, hogy magamra vegyek egy pulcsit.
2020. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
96%

12es, nagyon kicsi mellem van, mégis MINDIG látszik a mellbimbóm.


Kérdező, engem egyszerűen nem érdekel, hogy látja-e bárki a mellbimbómat. Otthoni cuccban vagyok, nyilván nem azért nincs rajtam melltartó, hogy a postást vagy párom apját csábítgassam :D szerintem ne foglalkozz ezzel, ha zavarja őket majd szólnak, de 99%, hogy nem is veszik észre

2020. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
96%

én ott a kényelemre helyezem a hangsúlyt, szerintem már a családomban midnenki láthatta a mellbimbómat, mert suli után az első dolgaim között van, hogy leveszem a melltartót

nem a csábítás a lényeg a postás vagy egyéb vendégek esetén hanem annyi hogy kényelmesen érezzem magam

2020. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell lemenni egy színt alá,ez a titka.Emberek vagyunk,nem állatok.
2020. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sehova nem hordok,kivéve az orvost,vagy ha tényleg nagyon átlátszik a felső.
2020. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok.


Meglep, amit mondtok, mert magamon nem ezt tapasztaltam, de akkor ezek szerint nem vagyunk egyformák.


Amúgy 35 éves vagyok, szóval nagyon nem kamasz. De tény, hogy vékony és kismellű.

2020. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Túl sokat izgulsz.

Az én házam, úgy vagyok ott felöltözve és azt csinálok, amit akarok, ha váratlan vendégeket nem akarok, akkor nem engedem be őket, a postást meg kb. 2 percig látom csak, azt gondol, amit akar.

2020. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!