Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Otthonra melltartó? Aki nem...

Otthonra melltartó? Aki nem hord, az mit csinál ha valaki váratlanul bekopog?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy gyűlölök melltartót hordani. Mikor a párommal külön lakásba költöztünk csak kettesben, akkor azt hittem, legalább ami az otthon töltött időt illeti, vége a szenvedésnek, munka után ledobhatom és lehetek abban. (Vagy pl. most, hogy egész nap egyedül vagyok itthon.)

Viszont majdnem minden nap beállít valaki. Jön a postás, jön egy rokon, stb., állandóan bekopogtat valaki.

Egyszerűen nem tudom mi ilyenkor a jó megoldás...

Más, aki nem szeret melltartót hordani, hogy oldja meg?

Hordjátok otthon is, bármilyen kényelmetlen?

Ha valaki kopog, akkor várakoztatjátok percekig? (Ráadásul nálunk látszik kintről, ha mászkálok a lakásban, hogy előkeressem a melltartót..)

(Az nem opció, hogy melltartó nélkül fogadjam az idegeneket, rokonokat, stb.... Kényelmes melltartót lassan 15 éve keresek és esélytelen, pedig már kb. minden stílust/típust próbáltam.)


Mi erre a legkényelmesebb, legegyszerűbb megoldás?


2020. márc. 20. 11:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
86%

"Hát ez elég furán hangzik, nem hallottam még ilyenről hogy szülő, tesó ne jöhetne át bejelentkezés nélkül...."


Nem bejelentkezik, hanem szól, mert hacsak nincs épp világjárvány, nem ülünk otthon és kötögetünk.

2020. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
85%

a bejarati ajto kozeleben ha van egy szék, pad, akarmi,rakj ra egy pulcsit es gond megoldva

eltakar es igy nem latszik hogy nincs rajtad melltarto es nem kell az egesz lakáson vegigszaladni

fél perced meg csak van amig felkapod a pulcsit

2020. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Metionin ***** válasza:
Sportmelltartó esetleg? Én mindig azt hordok, otthonra is meg munkába is csak nyáron teszek néha kivételt ha olyan a ruhám hogy nem jó hozzá. Amúgy meg ha valaki váratlanul bekopog, azt nem engedem be. Még a postás is fel szokott szólni hogy jön, ismerős meg főleg nem állít be csak úgy.
2020. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem vagyok szégyellős,így soha nem csináltam gondot belőle. 36N
2020. márc. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Tényleg nem értem, hogy sokan miért válaszolnak úgy, hogy láthatóan nem olvassák el a kérdést. :(

Azért köszi.

2020. márc. 23. 11:54
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Gyors felkapok egy sportmelltartót. Nincs két perc összesen, annyit kell várnia akkor is, ha egy ajtótól távolabbi helyiségben tartózkodsz vagy a mosdón vagy. Nyilván nem várja el azt senki, hogy egész nap az ajtó előtt ülj egy hokedlin, hogy azonnal ugorhass, ha valaki beállít.


Ha a sportmelltartó is kényelmetlen, akkor vannak a nem sportmelltartószerű varrás-és merevítő nélküli darabok. Ha semmilyen melltartót nem bírsz, és nem akarsz nélküle látogatót fogadni, akkor meg kompromisszum; felveszed, ameddig ott van, aztán ledobod.

2020. ápr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
68%

Ajtót nyitok nekik.


Alapból nem hordok melltartót, mert teljesen felesleges, maximum elegans eseményekre veszek fel vagy ha nagyon áttetsző a ruha/póló amit viselek.


Már miert ne láthatnának melltartó nélkül, ha amúgy van rajtad póló vagy egyeb felsőruházat?

2020. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!