Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen karórát válasszak...

Milyen karórát válasszak mindennapi viseletre?

Figyelt kérdés

- 30.000 Ft árig

- könnyen leolvasható legyen sötétben is

- hordhassam éjjel-nappal

- bírja a strandot, 10atm vízállóság legyen meg

- legyen ezért az árért megbízható


Köszönöm előre is!


2020. márc. 24. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Erre egy jó minőségű, 10.000Ft körüli aktivitásmérő tökéletesen megfelel. Az is mutatja az időt. Nekem klasszikus mechanikus óraszámlap van kirakva. Ébreszt, mutatja a hívásokat, e-maileket, üzeneteket, van benne lépésszámláló, alvásminőség elemző és egy csomó más hasznos funkció.

Emellett van egy hagyományos elegánsabb titánházas "buta" órám is, de azt egyre kevésbé hordom.

2020. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Casio a nyerő ebben a szegmensben. Ha nem zavar a sportos megjelenés akkor G-Shock.

Pl

[link]

Vagy ha valami klasszikusabb akkor:

[link]


[link]

2020. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Van ember aki meg felveszi 2020ban az elottem linkelt orak kozul az elsot? Rettenet stilustalan es gaz. Max valami informatikuson tudnam elkepzelni. Sportember se hord mar ilyet. Sztem ez az 1990es keszletbol rohadt rajuk.
2020. márc. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

#3

Egy klasszikus. Minden órakedvelőnél lapul egy. Amúgy meg most ezt mondod aztán majd egyszer ez is csak visszajön a divatba mint a Casio A168 és rohansz te is ilyet venni. Az ilyen hulladék divatmajmok már csak ilyenek.

2020. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Kosz, nem szeretnek magambol bohocot csinalni. Nem vagyok se pavagyerek, se divatmajom, de egy stilusosan oltozkodo ember ilyet nem vesz fel.
2020. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

#5

Attól függ milyen stílust képvisel az illető. Aki retro vagy sportos vonalat képvisel annak teljesen oké. Aki páva hajat vágat magának meg női farmereket hord mint pl te az vegyen inkább 2 dolláros kínai mvmt meg daniel wellington órát.

2020. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! G-shock órák elég meggyőzőek, csak még kell néznem élőben is, hogy milyenek. A másik jelöltem még a Casio sgw 100.
2020. márc. 25. 11:28
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

#7

Egyikkel sem nyúlsz mellé :)

2020. márc. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ha azt akarod, h legyen csajod, vagy h a jelenlegi parod ne csaljon meg, ne vegyel ilyen digitalis casio trottyokat.
2020. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
Rosszul fogalmaztam, elnezest. Nem trotty csak ocsmany.
2020. márc. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!