Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy néznek ki / öltözködnek...

Hogy néznek ki / öltözködnek a rocker / punk-rocker csajok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

úgy, mint én :D

amúgy van stílusom, de nem trekszem a hatalmas egyediségre, miel oéyan szerintem nem létezik. hosszú fekete hajam van, van egy ajakpiercingem középen (egy golyó), feketére sminkelem a szemem. öltözködésben adidas superstar cipőt hordok, egyszerű fekete női pólókat/atlétákat, egyszerű fekete kapucnis pulcsikat, néha terepszínű nadrágot, de általában kekit, vagy feketét. az egyik kezemen karkötőket hordok, és van egy pár nyakl amik ráfeszülnek a nyakamra. kb ennyi.

18éves vagyok.

2010. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
ja és metalos.
2010. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
AHOGY AKARNAK :D
2010. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Úgy, hogy ha rám nézel, meg nem mondod rólam, hogy metalt hallgatok... :D Én nagyon gáznak tartom, amikor egy lány úgy öltözködik, mint egy fiú, csak hogy mindenki lássa, hogy ő bizony szereti a metalikát meg az ájronméjdent. Szeretem a csinos cuccokat, szeretek táncolni is, vásárolgatni, törődöm a külsőmmel, de attól még járok koncertekre, fesztiválokra, italozni... :)


18/L

2010. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%

Rocker:

Vagány, kócosabb haj (többnyire fekete, szőke vagy fura színű) csomó tetkó, bőrcuccok, piercingek, szegecses dolgok, farmer (szaggatva egy kicsit), motoros zseki és csizma, bakancs, kendő a hajban...

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Punk:

Az elmaradhatalan bőrdzseki saját készítésű felvarrókkal meg szegecsekkel, szakadt harisnya, vad színű cuccok, bőr dolgok, bakancs, miniszoknya, töltényes öv, színes haj tűskékben vagy kiborotválva helyenént. Mindent házilag csinálnak meg amit csak lehet.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!