Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megbízható a gate. Shop?

Megbízható a gate. Shop?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni mert elég jó áron vannak a termékei és van ami tetszene, de nem tudom hogy mennyire megbízható az oldal.
2020. ápr. 6. 17:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
Persze ,megbízható oldal. A minőség nem olyan jó, nekem például ma jött meg egy hajpánt, teljesen el volt gorbulve. Nemtudom, hogy a szállitás alatt , fogalmam sincs , de a felső amit rendeltem tökéletes . :)
2020. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
És a rendeléstől számítva kb hány napon belül szállítanak?
2021. jún. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 cukikutyus ***** válasza:
55%

Borzasztó körülményes,és hosszadalmas a kiszállítás más webáruházakhoz képest.

Egyszer elment,hogy rendeltem tőlük,de többé nem forszírozom.

A termék,amit rendeltem ár-érték arányban megfelelő.

2021. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%

Én egy pólót és egy melegítő nadrágot rendeltem, ár - érték arányban tökéletes, a kiszállítással sem volt gond 3 napon belül itt volt, igényesen becsomagolva, visszáru nyomtatvány kitöltve mellékelve ha esetleg vissza szerettem volna küldeni

A póló ami egy szimpla ázsiai/kínai üzletbe mondjuk 1100-1200 ft körül kezdődik itt 630 ft

2021. júl. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha még jár erre valaki...

Akik a szállítás miatt és az össze vissza e-mailek miatt csalódottak... Az nem a webshop hibája, hanem a szállító cégé!

Ár-érték arányban jó bolt, ajánlani tudom. Valaki esetleg tudna segíteni, ugyanis cipőt sosem rendeltem. 40-41es a lábam.. Nem tudom mit rendeljek mert a merettablazat alapján 36ost kéne, ami nem reális.. Esetleg rendeljem a 41est mert ők "kisebbet gyártanak"?

2021. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Én kétszer rendeltem eddig tőlük. Első alkalommal 2 nyári ruhát rendeltem, a méret tökéletes volt, és úgy is nézett ki, mint a képeken, az anyaga picit fura volt mert vastagabb, mint amire számítanék egy nyári ruhától, de bejött. Másodjára egy átmeneti steppelt kabátot rendeltem és nagyon csalódott vagyok, mert a képeken világos szép bézs színe volt, amit kaptam az meg ilyen undorító sárgás "nagymama" színű...és az ujja is túl hosszú.. Szóval lutri.
2021. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Mennyi idő a kiszallitas? Kb
2021. dec. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
74%
17-es: én júliusban rendeltem tőlük akkor nekem 3 nap volt
2021. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2021. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Rendeltem több mindent tőlük egy pólót is próba képen. Ami szépen össze volt hajtogatva kiszedve a csomagolásból a hátán a nyomtatás teljesen egy nagy helyen el volt kenődve. Pedig méretre jó volt és minta is rendben volt ezt leszámítva. Rendeltem egy kesztyűt is ott a varrás jött szét egy helyen kifordítva jól láthatóan el volt csúszva az anyag széle a varrásnál így nem fogta egy ponton a varrás. Két selejt az első rendelésemnél. A reklamációs oldalon elsőre nem engedte az űrlapot kitölteni csak miután e-mail levelezést csináltam utána. De szerintem még rendelek mert ezek ellenére a többi rendelés ok. volt.
2022. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!