Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondoltok arról a...

Ti mit gondoltok arról a 18-20 év körüli fiúról, aki ilyen pólókat vesz fel?

Figyelt kérdés

Első benyomás? Mik az első gondolatok? Mit gondoltok, miért vesz fel ilyent?


[link]

[link]

[link]

[link]



2020. ápr. 7. 15:54
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Kort írjatok légyszi! :)
2020. ápr. 7. 15:55
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem anyád meg apad pénzén veszed és tetszik hordjad ha meg anyád meg apád pénzen veszed szánalmas
2020. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja hordani es nem erzi magat istenkiraly oligarchanak, csak mert egy jobb markajelzes van rajta, akkor teljesen ok.
2020. ápr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Egyik osztálytársamról van szó, de nem igazak rá ezek.

Nyáron sokat dolgozott, ő kereste meg a pénzt rá és egy nagyon csendes, visszafogott, tisztelettudó fiú az illető.

2020. ápr. 7. 16:07
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A Bosson kívül, nagyon sokan így öltözködnek. Az , hogy valaki 20 évesen Hugo Bossban jár az nekem sok. Még ha normális is, azt feltételezem, hogy fel akar vágni pénzével, amit nyilvánvalóan nem ő keresett meg, meg nem is találom fiatalosnak, csak köcsö*nek. a levis meg a vans az teljesen bevett dolog, arra szerintem gyűjteni is szoktak a 20 év körüliek. Bár egyébként nem szeretem a lógós pólókat, kivéve ha nagyon szép , vgy olyasmi amit csak limitált számban gyártanak , az általában különlegesebb szokott lenni. Félreértés ne essék amúgy, én nem vagyok burzsuj, nem szoktam ilyenekben járni, csak ez jutna eszembe először. Simán egy márkától, nem leszel se egyedi, se jól öltözött, maximum "trendi".
2020. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20/l vgyok.
2020. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem tetszik, tolakodónak találom az ilyen nagy márkajelzéseket. Anélkül tök vállalható lenne mindegyik póló.
2020. ápr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki az összes ha lenne 10k-m egy polora énis hordanék ilyetén de be érem a mintás 1200ft os tescosal is:D 17/F
2020. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Semmit nem gondolnék róla

25N

2020. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezek tucat divatpólók semmi különleges nincs bennük.

Semmit nem gondolok arról, aki ilyeneket hord mivel az égvilágon semmit nem árul el az illetőről.


26

2020. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!