Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondoltok arról a...

Ti mit gondoltok arról a 18-20 év körüli fiúról, aki ilyen pólókat vesz fel?

Figyelt kérdés

Első benyomás? Mik az első gondolatok? Mit gondoltok, miért vesz fel ilyent?


[link]

[link]

[link]

[link]



2020. ápr. 7. 15:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

@16:10


Elég sok ember jár szerb piacos 1000Ft-os boss pólóba.

2020. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Minél sikertelenebb valaki, annál nagyobbak a márkalogók a ruházatán. Kompenzálnak, mutatni akarják a státuszukat, ami igazából nincsen. A sikeres ember is megveszi a 15 ezer forintos Lacoste pólót, de csak azért, mert az neki egy egyszerű póló, így nem is érdekli, hogy mások 20 méterről arrébb is megmondják, hogy Lacoste van rajta.
2020. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Egyetértek az utolsóval, én is pont erre gondoltam. Bár látok olyant is ahol kisebb a logó pl itt: [link]


Erről mit gondolsz?

2020. ápr. 7. 20:48
 14/17 anonim ***** válasza:
Én a márkalogós Boss cuccokat nem igazán tudom komolyan venni, mert az össze fogatlan csavargó román azoknak az utánzatát lehet látni.
2020. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem pont Boss, bármi más pl. vans, lacoste
2020. ápr. 7. 20:53
 16/17 anonim ***** válasza:
Pont erre gondoltam, hogy akinek nem luxus egy ilyen póló, az inkább fogja felvenni azt, amelyiken kicsi a márkalogó, mert nem érdekli, hogy mások látják-e.
2020. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne lássunk mögé többet, mint ami. Nem Gucci, meg Versace pólókat linkeltél, aminek darabja 100 ezer...


Egy olyan Vans póló mennyibe kerül? 6 ezer forint? Azt a konkrét Levis pólót outletbe tudod mennyiért láttam utoljára? 13€. TIZENHÁROM EURÓ. A Boss meg Lacoste az 10-15 ezer. Az ilyen pólók semmit nem mondanak a viselőjéről. Nem olyan hűde földöntúli cucc ez, hogy csak a felső tízezernek van. Meg tudja venni az is, aki havi 130 ezerből él. És meg tudja venni az is, aki havi 4 milliót keres.


Sajnos nagyon sokan túlmisztifikálják ezeket a közép / felső kategóriás dolgokat. És hajlamosak olyan következtetéseket levonni, ami egyáltalán nem biztos, hogy igaz, és "bekategorizálni" a viselőjét egy adott rétegbe. Valakin meglátnak egy ilyet, és egyből megy az elemzés. Húú, biztos sokat keres. Húú, biztos vízzel főz otthon. Biztos gazdag. Biztos luxus. Biztos sok a követője instán. Aztán közbe lehet, hogy teljesen az ellentétje. Lehet egy faék egyszerű ember a panelban, aki épp vett magának egy Boss pólót 11 ezerért akciósan.

Ez a fajta ruházkodás nem státusszimbólum. Ne gondoljuk túl. Egy 6000 Ft-os logós póló SEMMIT nem mondd a viselőjéről.


Nekem is vannak ilyen pólóim. Hála égnek olyan családba születtem, ahol nem kellett nélkülöznünk, és utána a saját munkámból meg tudtam venni magamnak az ilyet. És akkor a példa magamról, hogy mit mondd el egy emberről, ha ilyet hord:

Mert tetszik. Mert szeretem a márká(ka)t. Szeretem a márkás dolgokat. Hamisítvány pedig szóba sem jöhet, mert tisztelem annyira a márkát.

Ennyi. Ezt árulja el rólam. Semmi többet. Szeretem a márkát, amit hordok, pont. Bármit amit ezen túl gondolnak, az találgatás. Nem akarok senkinek felvágni. Nem érdekel mások véleménye. Nem akarom megmutatni az anyagi helyzetem. Nem akarom azt sugallani, hogy gazdag vagyok. Egyszerűen csak szeretem a márkát amit hordok.


Azt mondom ha valakin tetőtől talpig Gucci van, és rajta van 5 millió Ft-nyi dolog, az más.

De egy 4000 Ft-os Levis pólót meg egy 6000Ft-os Vans-ről ne higyjük, hogy maga a felső tízezer...

2020. ápr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!