Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó cosplay ruha ötletek? Ti...

Jó cosplay ruha ötletek? Ti kinek öltöznétek?

Figyelt kérdés
Nyári conon szeretnék valakinek beöltözni, de nincs ötletem. Bármit mondhatsz, lány vagyok és ilyen jelmezt is szeretnék...A segitséget előre is köszönöm.
2010. júl. 26. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én Yoruichinek öltöznék a Bleachből ( [link] ) bár még egy kicsit barnulnom kellene, de az alakom legalább megvan hozzá :D

amúgy célszerű lenne olyan animéből szereplőt választani, amit láttál/szeretsz, mert elég gáz ha megkérdezik, hogy miért pont őt választottad és nem tudsz semmit mondani

2010. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze kizárólag olyat választanék amit ismerek...elég gáz lenne ha nem ismerném a karakterem. Meg amúgy elég sok animét ismerek és láttam.Csak kíváncsi vagyok az ötletekre mert nekem most semmilyen nics.
2010. júl. 26. 22:13
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem többen tanácsolták, hogy öltözzek Orihimének a Bleachból. Az ütközőim bőven vannak akkorák, mint neki, de rühellem azt az animét:)

Én legszívesebben Nana lennék az azonos című animéből, de se nem olyan vékony nem vagyok, se a személyiségem nem hasonlít. Hachinak sokkal jobb lennék, legalább a személyiségem tök olyan, mint neki:)

2010. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én Judiának öltöznék a Ragnarok The Animationból. De vinném, hozzá az én Irugámat is. :)


[link]

2010. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
K-On!-ból valaki? Elég ismert, és most ez jut eszembe, mert most néztem. xD
2010. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Milyen testalkat?

Haj/bőr/szemszín?

Kor?

Mennyit akarsz rá költeni?

Parókát felvennél?

2010. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

OLCSÓBB:

Chihiro

[link]

(a legtöbb európai lány barnahajú, nem kell paróka se, a ruhákat beszerezni viszonylag könnyű)


ha szőke vagy:

Chii

[link]

(a fül-dobozokat és haj gyűrűket kell csak megcsinálni, me kell egy virásgos pasztell nyáriruha)


KÖZEPES:

Nyuu/Lucy

[link]

(kell egy pink paróka ami drágább, kontaklence, művér meg a fülek)

2010. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket...jöhetnek még bőven. 16 éves vagyok alacsony, de átlagos testalkatú(nem vagyok nagyon vékony de duci se). Bőröm világos, de nem nagyon. Szemem zöld de ez nem lényeges. A hajam pedig félhosszú szőkés-barna. Parókát felvennék, de sajnos nem tudok beszerezni különlegeseket (pl.:rózsaszín).
2010. júl. 27. 21:40
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja és a pénz nem számit tudok rá rendesen költeni.
2010. júl. 27. 21:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Yuki Cross - Vampire Knight [link]

Amu - Shugo Chara [link]

Toko - Uraboku [link]

Alice- Pandora Hearts [link]


Én meg ő leszek ha minden igaz: [link]


Mi ebayen szoktunk parókát venni cosplayhez, ott egész olcsón vannak jó fajták.

2010. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!