Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adidas Superstar helyett...

Adidas Superstar helyett milyen cipő?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni tőletek, vagyis inkább véleményt. Nagyon szeretem a cipőket, van sok fajta, olcsótól egészen drágáig. Elég sokat hordtam a mindenki által ismert/halálra unt címben említett cipőmet és helyette kellene egy másik, ami hasonló. Van már fekete tornacipőm, belebújós cipőm illetve többféle oxford illetve ilyen "téglalap-sarkú" is. Kimondottan fehér sportcipő érdekelne, ami jó szoknyához vagy szövetkabáthoz is, szóval ilyen semleges, de kényelmes és nem otromba.


Amiket kinéztem azzal az a bajom, hogy hegyes az orruk és nagyon lapítottak, illetve túlságosan is letisztultak. Az Adidasban legalább ott az a három csík és a kagylós eleje is szebb. Amiket én nézegettem az a Lacoste Carnaby, Tommy Hilfiger Essential Nautical illetve a Big Starnak, Guessnek és a Joop!-nak is vannak jó fehér(es) modelljei.


Akinek van az említett márkákból: kényelmesek, tartósak? Ti milyen fehér cipőt hordtok például szoknyához, ha nem elegánsat, de kicsit lezsernek akartok tűnni?


Tudom, hogy butaság ennyit morfondírozni egy egyszerű cipőn, de én nagyon döntésképtelen ember vagyok, vizsont imádom a cipőket (különösen a sajátjaimat) és igyekszem vigyázni is rájuk.


22/L



2020. ápr. 7. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Adidas Stan Smith et vettem
2020. ápr. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a kérdés mennyi pénzt adnál rá ki?

Nekem van pl MK és CK cipőim és nagggyon kényelmesek.

A Vagabond is nagyon kényelmes, jó cipők.

Geox is jó.

Ezek mind jók.

2020. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik sincs olyan szép, mint a Superstar. Miért nem veszel egy új Superstart, ha annyira bejön? Akár egy kicsit más színállásban is, mint az előző, nagyon sok jó világos színállásban van az a cipő. De a Stan Smith sem rossz ötlet, amit az első válaszoló írt.


Illetve Air Max 720-on gondolkodtál már?

[link]

Kicsit sportosabb vonal, de nagyon kényelmes cipő, van teljesen fehér is, de sok másik színállás is.

2020. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kényelmetlen ez a 720-as Nike.

Tök kemény mindenhol..fúú le is vettem a lábamról amikor próbáltam, pedig olyan jól néz ki.

2020. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, igen, azon is gondolkodtam, hogy egy új Superstart veszek, csak mondjuk nem a fekete-fehéret hanem mondjuk fehér alapon lila vagy bézs csíkos, ami nekem például tetszik. De a Geox, Vagabond se rossz ötlet. A stan Smith nekem annyira nem jön be, nem tudom, miért ><.
2020. ápr. 8. 15:58
 6/7 anonim válasza:
Szia, esetleg nike air force 1?
2020. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vegul hasznaltan vettem egy MK cipot, nagyon kenyelmes tenyleg, de azota van egy uj Superstarom is ^^. Illetve rakaptam a sotetebb felcipokre.
2020. júl. 18. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!