Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » AliExpress-ről rendelt már...

AliExpress-ről rendelt már valaki sportruházatot? Jó minőségű?

Figyelt kérdés
Szeretnék sportcuccokat venni, de iszonyat drága kb. mindenhol. Alin láttam (kép alapján) jókat, ha valaki rendelt már onnan, leírná a tapasztalatait? Esetleg ismertek olyan oldalakat ahonnan jó áron lehet rendelni sportruházatot?

2020. ápr. 12. 08:57
 1/7 anonim válasza:
Igen nagyon jó minőségu csak a nagyon késo erkezik meg minden amin pedig van szallitas az 2 het alatt meg erkezik
2020. ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. ápr. 12. 09:09
 3/7 anonim válasza:
Lényeg, hogy nézz utánna rendesen amit venni szeretnél. Olvas el a visszajelzéseket, mert vannak rossz minőségű termékek is. Figyeld a szállítási időt mert nekem már volt olyan hogy nem érkezett meg egy adott termék és akkor vissza tudtam kérni a pénzt, de volt olyan is hogy nem figyeltem és nem érkezett meg és már nem tudtam vissza kérni a pénzt mert kicsúsztam az időből. Sok sikert :)
2020. ápr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alin ezer eladó erezféle terméke van fent. Nem mindegyik jó, olyat rendelj csak,amihez vannak vásárlói vélemények és fényképek szerintem.
2020. ápr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én nem rendeltem még onnan semmit de láttam instán ahogy egy csaj pózol olyan melegítőbe amit aliról lehet rendelni és ő azt mondta hogy nagyon jók az ottani cuccok de nagyon későn érkezik meg

2020. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Biztos ami biztos körbenézek a neten még :)

2020. ápr. 12. 16:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én sokat rendelek Aliról, szerszámoktól elkezdve ruhákat is. Amire figyelni kell: van az eladó értékelése, ami max öt csillag lehet. 4,8 alatt meg se nézd. Nézd meg mennyit adott el eddig. 2-3db eladás nem releváns. Nézd meg a visszajelzéseket, hasznos ha van fénykép is. A mérettáblázatra figyelj, távolkelet egy mérettel kisebb mint mi. Nekem L a méretem, de ezért XL-t kell onnan rendelnem, hiába elasztikus, akkor is. Volt már hogy XXL kellett. Aztán az ár mellett számít a szállítás is, mert van hogy drágább mint a termék (bár ruháknál ez nem jellemző). Fontos, ha több helyről is lehet hozatni, akkor is általában Kína éri meg, mert az szokott ingyenes lenni. Vámszabad területről brutál szállítási költség tud kijönni. De ezt ki tudod választani. Arra figyelj, hogy kb 15ezer körül már lehet vám, de több csomagban rendelsz úgyis. De sportruha (hacsak nem valami extra) nem igen fog ebbe esni. Igen, időbe telik míg megjön, de megéri kivárni. Nagyon jó minőségűeket rendeltem eddig, meg vagyok elégedve. Nem bánod meg.
2020. ápr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!