Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebayről vagy Aliexpressről...

Ebayről vagy Aliexpressről jobb ruhákat rendelni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 9. 21:14
 1/6 grafno ***** válasza:
76%
A rendelés mind a 2oldalon hasonlóan működik ruhavasarlas esetén. Én egy = jelet tennék közéjük.
2019. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem Aliexpress.

Nekem csak bandás cuccaim vannak, viszont az Alis gyorsabban megjött.

2019. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Melyik oldalon jobb minőségűek a ruhák?
2019. nov. 9. 21:41
 4/6 grafno ***** válasza:
100%
Ez szerintem attól függ mit rendelsz és melyik kereskedőtöl, mert lehet van aki Mind2on hirdet. 1usd gyerekcipot az alirol kinabol vagy 25usd cipőt az ebayrol az usabol. Ez a kérdés majdnem olyan minthogy milyen minőséget lehet a vaterarol rendelni. Vagy nagyon xar és találsz jót is.
2019. nov. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Aliexpress jobb abból a szempontból, hogy ott látod a vevők értékeléseit, és képeket is tölthetnek fel arról, hogy úgy néz ki az áru, mint a képen, vagy 100%- ban más.

Ruhákkal még nincs tapasztalatom, de erősen szemezek párral, hiszen a szubkultúrámba tartozó emberek többsége elég kényes anyagok és minőség tekintetében (én is), mégis mernek rendelni erről az oldalról, csak jól meg kell nézni, hogy ki adja el. Ázsiában sem mindenki darkwebes bűnöző. Rengeteg nagyon szép, igényes, kézzel készített dolog van itt is, amit nem rabszolgák gyártanak, hanem kreatív, szakavatott művészek.

Az biztos, hogy haj kiegészítőket, csatokat, hajpántokat megéri innen venni (jó értékelés mellett), hiszen a H&M, Zara jellegű fast fashion cégek is kvázi innen rendelgetik be ezeket az aktuálisan divatos dolgokat, majd saját portékákért felcímkézve 1000-3000 Ft-tal magasabb áron vesztegetik az 1 eurós cuccokat.

2019. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Aliról jobb.Sokszor olcsóbb,jobbak a cuccok és az értékeléseknél képek is vannak.Én rendeltem már pár pólót,cipőt és még mindig egyben vannak.Póló mintája egyben van,cipő talpa sem kopott el (csak nagyon minimálisan).
2019. nov. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!