Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van, aki kiöltözik ebben a...

Van, aki kiöltözik ebben a kényszerű otthonülésben?

Figyelt kérdés
Ha otthonról dolgoztok és nem nagyon járhattok el sehová, akkor mindig a legkényelmesebb cuccokban vagytok, vagy annyira hiányoznának a szép ruhák, szoknyák, magassarkúk, hogy így is felveszitek néha? Akár otthonra vagy egy sétához, ha más alkalom nincs?

2020. ápr. 17. 14:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Setalni megyunk akkor felszoktam venni
2020. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak kényelmes utcai ruháim vannak és az otthoni cuccaim sem kinyúltak vagy szakadtak. Nem öltözöm ki, csak ha nagyon muszáj és ez a része egyáltalán nem hiányzik az életemnek.
2020. ápr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem. Itthon kényelmes ruhában vagyok.
2020. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Számomra örök rejtély, hogy miért öltözik ki valaki otthon :D Én is szeretek szép ruhában lenni, de miért kényelmetlenkedjek benne otthon, plusz miért arra “használjam el” az anyagot, amikor nem is lát senki...?
2020. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Itthon soha. Vannak ilyen idióta cikkek, hogy mindent úgy csináljunk, mint ha melózni mennék, többek között öltözzünk fel ugyanúgy. Hát egy frászt, a home.o egyik legnagyobb előnyét minek kinullázni ?
2020. ápr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%

#4 kinek a pap, kinek a papné. Számomra meg az az örök rejtély, hogy miért érzi jól magát slamposan valaki, csak mert otthon van.

Én otthon is mindig úgy öltözök, mintha máshol lennék, mert elsősorban magam jóérzéséért öltözöm fel, nem mások kedvéért. Pólót, melegitőt alapból nem hordok sem otthon, se semmikor, csak és kizárólag sporthoz, otthon is ing és farmer az alap, de van, amikor öltönyben vagyok otthon is.

Tapasztalatból mondom, hogy bármiféle kényelmetlenség nélkül végezhető bennük a háztartási teendők 98%-a, a maradék 2%-ot reggel vagy este csinálom meg, alvó gatyámban.


amit mások önként hordanak otthon, sőt, némelyek utcára is, mert "kényelmes", az számomra felérne egy rabruhával, olyan kellemetlenül érezném magamat benne.


Szóval, sokfélék vagyunk, és ez igy van jól...

2020. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Kioltozni nem, de rendesen feloltozom, farmer, normalis szep felso,lazan sminkelek, hajam megcsinalom. Egyszeruen jobb a munkamoralom igy.
2020. ápr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Neha igen, magassarku smink... De legtobbet meztelenul vagyok :P
2020. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Home office-ban dolgozok, néha videókonferenciát is tartunk igy felöltözöm normálisan. nem hagyom magam eltramplisodni!
2020. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Metionin ***** válasza:
100%
Én nem különösebben de nem is szakadtan ülök itthon. Annyi hogy farmer helyett leggings van rajtam mert elég fura pózokban szoktam ülni az íróasztalnál meg az ágyon és az farmerban kényelmetlen lenne. A póló az ugyanaz mintha kimennék. Magassarkút alapból nem igazán hordok meg lakásba minek utcai cipő? Ha ki kell mennem, akkor felveszem a farmert a leggings helyett és annyi.
2020. ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!