Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van, aki kiöltözik ebben a...

Van, aki kiöltözik ebben a kényszerű otthonülésben?

Figyelt kérdés
Ha otthonról dolgoztok és nem nagyon járhattok el sehová, akkor mindig a legkényelmesebb cuccokban vagytok, vagy annyira hiányoznának a szép ruhák, szoknyák, magassarkúk, hogy így is felveszitek néha? Akár otthonra vagy egy sétához, ha más alkalom nincs?

2020. ápr. 17. 14:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Én annyit megteszek a barátom kedvéért, hogy magassarkút veszek (meg persze egy farmert és valami egyszerű felsőt)... neki tudom, hogy tetszik, én meg kicsit úgy érzem, hogy amíg rajtam van, addig a munkára kell koncentrálnom (például mert csak a lakás azon részén szoktunk cipővel járni, ahol most dolgozunk, főzőcskézni meg eszembe se jut, mert magassarkúval csúszik a konyhakő :D ).
2020. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Otthonról dolgozom amíg van még mit és igen, szoktam csinosabb alkalmibb ruhákat felvenni, pl combfix, szoknya blúz. Számomra ezek kényelmesek, szeretem őket, gyűjtöm is őket elég sok van amit utcára lehet fel sem vennék pl magassarkú is.
2020. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én általában itthon is ugyan abban vagyok, mint amiben dolgozni járok. Nem viszem túlzásba: farmer, póló. De nem a kinyúlt lestrapált darabokban, hanem tényleg amiben el is járok itthonról. Ebben érzem jól magam, hétvégén is mindig ilyenben vagyok. Ilyen melegítőket fel nem vennék! Na meg nálunk naponta akár többször is van videókonferencia, amit előre nem jelentenek be. Nem szólhatok, hogy bocsi, át kell öltöznöm, mert "pizsamában" vagyok, majd 5 perc múlva kapcsolom be a kamerát. Ha pl postás csenget, hozzá sem szeretek rongyokban kicammogni.
2020. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

12-es

Te hol dolgozol, rosszlanyok.hu ?

2020. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát, mivel vannak meetingek, ezért felülre fel kell öltöznöm, akkor miért ne öltöznék alulra is.
2020. ápr. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kiöltözni nem szoktam, mert munkahelyre sem járok elegáns ruhában (egész nap gép előtt dolgozok, nem találkozunk ügyfelekkel, így ott sincs miért kiöltözni), ugyanakkor itthon sem szoktam lenni még home office-on kívül sem egész nap pizsamában, vagy félmeztelenül, meztelenül, így mindig felveszek legalább egy normális pólót, és rövidnadrágot, mert amúgy is jobban érzem így magam.
2021. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!