Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mango Outlet Mennyire jó?...

Mango Outlet Mennyire jó? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Persze nyilván a Outlet de jók a ruhak minőségileg ? És egy szandált is néztem ki

Az ára jo ,ennyiért no name kínait sem kapok.



2020. ápr. 20. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mint a sima mango
2020. ápr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És a sima milyen ? Nekem az drága sosme vettem ott semmit a konkret üzletben De így learazva beleférne Outlet aron
2020. ápr. 20. 11:19
 3/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Szerintem a Mango teljes áron nagyon túlárazott, nem olyan kiváló minőség, hogy megérje annyiért, némelyik cucc kb. egy kínai szintjét üti meg. Viszont az outletből megéri vásárolni sok mindent, nagyon szép és jó ruhákat is ki lehet fogni jó áron. Onnan van pl. bőrdzsekim, blézerem, farmerem, cipőm, táskám, amik nagyon jól bírják.
2020. ápr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó! Most fedeztem fel, ma jött meg az első rendelésem, és minden tökéletes. Nincs egy darab ruha sem elméretezve, vagy elszabva. A legtöbb felső 100% pamut, amit nem sok helyen lehet találni. A nadrág is kényelmes és passzos, pedig abból én mindig nehezen találok magamra valót. Egyáltalán nem gondoltam, hogy semmit sem kell visszacserélni, sőt, arra számítottam. (Soha nem vettem még ruhát webáruházban, de ezentúl csak így fogok, mert megspórolom a próbafülkénél és a pénztárnál való sorban állást.)

Az áraik meg szuperek.

2020. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Örülök neki :) azóta én már kétszer rendeltem igaz az első rendeles fele ment vissza küldve de azóta kitapasztaltsm melyik méret kell és minden rendben 😀
2020. máj. 29. 15:47
 6/14 anonim ***** válasza:
Az jó, akkor neked is bevált. 😃 Azt megkérdezhetem, hogy amit visszaküldtél, azt kicserélték más méretre vagy az árát adták vissza? És mennyit kellett várni rá?
2020. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Visszaküldtem,az űrlapon bejelöltem,hogy csere és mellé beirtam Hányas méretet kérek helyette. Kb 1 hét volt mire jött. Vagyis 5munkanap.
2020. máj. 30. 10:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm az infót! ☺️
2020. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Ezek szerint 1 év alatt borzasztóan leromlott a minőség.


Több mint 4 hónapja rendeltem egy dzsekit. 3x küldtem vissza mert képtelenek voltak a jó méretre kicserélni. Az ügyfélszolgálat akadozik, elfelejtenek levelekre válaszolni...nem küldik el, hogy feladták a csomagot.. mindenért külön neked kell zargatni őket és miután harmadszor is elrontanak egy sima méretcserét, egy hangyányi kompromisszumra sem hajlandóak. Mellesleg a legrosszabb futárszolgálattal fuvaroztatnak. 20 percel előtte küldenek egy e-mailt hogy mindjárt ott vannak. Munkanapon..


Több 4 hónap, + postaköltség, + 3x postára járás és sorban állás, + csomó levél váltás = "érthetetlen" módon harmad év alatt elfogyott a raktár készlet ezért visszaküldik a termék árát...persze postaköltség nélkül.


Régi mango kabátom még megvan, ugyanabban az árkategóriában nézve a termékek és jóval silányabbak.


Egy szóval lehet őket jellemezni őket és ez minden frontra igaz: szánalmas.

Keresgéltem értékeléseket neten és hasonlókat olvastam, de még külföldön is.


Mindenkit óva intek tőle, hogy onnan vásároljon.

2021. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én mostanában már nem láttam olyan jó akciókat, így nem is rendeltem. Drága lett. De ezek szerint a minősége sem olyan már. 😕


4#6#8# voltam

2021. dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!