Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mango Outlet Mennyire jó?...

Mango Outlet Mennyire jó? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Persze nyilván a Outlet de jók a ruhak minőségileg ? És egy szandált is néztem ki

Az ára jo ,ennyiért no name kínait sem kapok.



2020. ápr. 20. 10:04
1 2
 11/14 anonim válasza:

Bízom benne, hogy valaki feljelentette már az online Mango outletet a fogyasztóvédelemnél, mert igazán rászolgáltak. Teljesen elbonyolították a rendelt áruk visszaküldési lehetőségét (korábban le lehetett adni a 13. kerületben). Csak postacsomagként (több ezer Ft-ért) lehet csak visszaküldeni a termékeket, miközben úgy hirdeti a honlapján, hogy: "INGYENES KISZÁLLÍTÁS 8 000 Ft-TÓL ÉS KÖNNYŰ VISSZATÉRÍTÉS". (A nyitó weboldaluk tetején.) A könnyű visszatérítés nem itt kezdődik.Több hét, akár egy hónap is eltelik, amire reagálnak valamit, addig rághatja a körmét a vásárló, hogy vajon visszakapja-e a pénzét.

Külön kell e-mail-ben kérni, ha hibás a termék (ami viszonylag gyakori), hogy utalják vissza a postaköltséget is. Be kell szkennelni a feladóvevényt és azzal szórakozni.

De a legextrémebb az volt, amikor megrendeltem 3 terméket, amit természetesen bankkártyával kifizettem, majd fél nap múlva írtak, hogy az egyik termékből még sincs. (Szín szerint direkt úgy válogattam össze a ruhadarabhoz illő kiegészítőt. Szóval így, hiányosan semmit nem ért az egész rendelés.) Sokat rendelek online, de ilyen soha nem fordult még elő más márkáknál! Mi az, hogy elfogyott, ha az adatbázis engedte a vásárlást?

Vicc az egész! Több bosszúságot okoznak a vásárlónak, mint élményt. Nem méltó egy magát nagy márkának valló céghez ez a fajta magatartás. Bizonytalan, esetleges, nehézkes az ügyfélszolgálatuk, a vásárlók megfelelő kiszolgálása.

Egyébként meg az esősen túlárazott termékekhez képest az outlet is csak egy illúzió.

2022. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sajnàlom, nekem most mikor rendeltem es volt vissza àru igaz pénzbe került a visszaküldés de egy héten belül megkaptam a pénzt. Most is vettem 2 rövidnadragot es egy egyberuhàt.
2022. máj. 20. 13:17
 13/14 JuditAD válasza:
Csak akkor ajánlom a Mango Outlet-et, ha megfelel az, hogy nem kapod meg az árut és csak cirkuszolás után kapod vissza a pénzedet. Teljesen inkorrektek. És igen: abszolút egyetértek az előttem szólóval, nagyon remélem, hogy a Fogyasztóvédelemhez már megfelelő mennyiségű és minőségű feljelentés érkezett ellenük.
2023. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
a visszakuldesetek mennyibe kerult? (errol nem irt a honlap)
2023. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!